Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Cykloklub Carla.kupkolo.cz vyrazil za fotografem! Podívejte se na parádní fotky a video z focení

Redakce / 13.05.2020
Závodníci cykloklubu Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové dlouhodobě reprezentují naše město na mnoha závodech po celé republice i v zahraničí. A to nejen na kolech silničních a horských, ale také v závodech běžeckých. Červené carlácké dresy jsou na silnicích i v terénu velmi dobře vidět nejen kvůli své výrazné barvě, ale také díky špičkovým výsledkům závodníků.

FOTOGALERIE - Cykloklub Carla.kupkolo.cz vyrazil za fotografem! Podívejte se na parádní fotky a video z focení

Teamového fotografování se zúčastnilo 23 závodníků a fotograf Jan Frýzl si závodníky musel porovnat hned na dvou místech ve městě. První focení proběhlo u Hankova domu, druhé pak v Schulzových sadech. U Hankova domu se také uskutečnilo pasování nového nejmladšího člena oddílu na cyklistu - stal se jím maličký Tadeáš Ulvr. Pasování provedl zasloužilý člen oddílu a velký sportovec tělem i duší Dalibor Kvasnička. 

Krásné sobotní dopoledne dalo vzniknout celé řadě fotografií. Vznikly fotky společné, fotky děvčat, omladiny a také fotky jednotlivých závodníků pro jejich vlastní presentaci. 

Týmové barvy nyní obléká více než 40 závodníků, z nichž většina je z našeho města a okolí. Tým má ale členy také z Vrchlabí, Špindlerova Mlýna a dalších míst v širším regionu. Oddíl patří mezi nejlépe zajištěné cyklokluby v regionu, za což patří obrovský dík největším sponzorům oddílu. Firmám Carla a Kupkolo.cz. Důležitými partnery jsou také město Dvůr Králové nad Labem a Monnami. Velice všem děkujeme za dlouhodobou podporu teamu.

Oddíl rovněž každoročně pořádá cyklistické závody pro děti Na kole Schulzovými sady. Závody se určitě uskuteční i letos, termíny a podmínky budou zveřejněny ve chvíli, kdy budou přesně známá pravidla pro jejich pořádání s ohledem na aktuální situaci. Zatím se podívejte na fotky z loňského roku zde.

Aktivity oddílu můžete sledovat na internetových stránkách a také na Facebooku oddílu.

Jan Holan

Podívejte se na video z fotografování:

Související články
Cyklisti oddílu Carla.kupkolo zahájili sezonu prvními závody
Závodníci oddílu CarlaKupkolo jsou i na letošních závodech hodně vidět! Zazávodili si skoro i s Jardou Kulhavým :-)
Hned 3 první místa získal team Carla-Kupkolo na domácím Podkrkonošském maratonu
Absolutním vítězem krátké trati Jičínské padesátky se stal Luboš Toman z cykloklubu Carla.kupkolo. Lucka Hrnčířová byla v ženách stříbrná a Lucka Blažková bronzová.krátké trati
V sobotu se v Lázních Bělohrad konal Podkrkonošský maraton s velkou účastí závodníků královédvorského oddílu Carla.Kupkolo.cz. Podívejte se na velkou fotogalerii
Český pohár v běhu do vrchu Janské Lázně - Černá hora přinesl další medaile do klubu carla.kupkolo.cz, stejně jako Nova Cup Metaxtren 2017 v Harrachově.
Aneta Khýrová z oddílu Carla.kupkolo opět vítězně. Tentokrát na Křížové desítce v Hradci Králové
Tomáš Hak získal v dresu oddílu Carla.kupkolo.cz stříbro na maratonské trati v Kuksu
Cyklistický oddíl CarlaKupkolo přivezl medaile ze středečáku
Vaše komentáře

Přečteno 2139x
 
Hodnocení článku:
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Všeobecná zdr. sestra (Domov. sv. Josefa)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)

Stavební technik (Juta, a.s.)

Vychovatel/ka (ZŠ Sch. sady)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí
28.04.2021 08:00 - 30.06.2021 20:00
Umění bez galerie
4.06.2021 09:00 - 1.08.2021 16:00
Milan Chabera: MÍJENÍ (výstava obrazů)
18.06.2021 09:00 - 29.08.2021 16:00
Dvorské retro (výstava)
26.06.2021 10:00 - 26.06.2021 16:00
Turnaj v Lidském stolním fotbale