')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Královédvoráci si z Jičínské 50 udělali domácí závod

Redakce / 28.05.2019
Jeden z nejhezčích závodů v regionu si vybrali členové teamu Carla.kupkolo.cz jako místo, kde by se mohlo a mělo sejít co možná nejvíce členů oddílu. To se povedlo na výbornou, protože se sešlo takřka 30 závodníků. A rozhodně nezůstalo jen u účasti. Zacinkalo to pomalu jako v železářství!
 

FOTOGALERIE - Královédvoráci si z Jičínské 50 udělali domácí závod

Na hlavní 50km dlouhé trase vybojovali zlaté medaile Luboš Toman a odchovanec oddílu Tomáš Berger jezdící již v jiném dresu. Druhé místo získala Lucie Blažková a třetí místo přidal Jiří Voňka a také Karolína Bergerová a to i přes to, že se jí podařilo přetrhnout řetěz. Cenné čtvrté místo ukořistil Pavel Kubín.

Na krátké 25 km trati neuvěřitelně zabojoval a absolutně nejlepším časem vyhrál věkem teprve žák - ročník 2004 - Jakub Hák, odchovanec klubu jezdící nyní za tým Jardy Kulhavého. Druhé místo přidala Maryana Goliney a třetí místo ve svých kategoriích vybojovali Lukáš Fejk, Anna Benešová a Petra Čeřovská. Cennou bramboru přidal ještě Jiří Koblasa. V dětských závodech získala třetí místo Anežka Holanová.

Oddíl Carla.Kupkolo.cz pořádá i letos cyklistické závody pro děti ze škol a školek královédvorska. Přihlašte i svoje ratolesti :-) Jan Holan

 

Související články
Absolutním vítězem krátké trati Jičínské padesátky se stal Luboš Toman z cykloklubu Carla.kupkolo. Lucka Hrnčířová byla v ženách stříbrná a Lucka Blažková bronzová.krátké trati
Královédvorští cyklisté si podmanili silniční časovku Vrchlabí - Benecko

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1030x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí