Vyhledej
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Královédvoráci si z Jičínské 50 udělali domácí závod

Redakce / 28.05.2019
Jeden z nejhezčích závodů v regionu si vybrali členové teamu Carla.kupkolo.cz jako místo, kde by se mohlo a mělo sejít co možná nejvíce členů oddílu. To se povedlo na výbornou, protože se sešlo takřka 30 závodníků. A rozhodně nezůstalo jen u účasti. Zacinkalo to pomalu jako v železářství!
 

FOTOGALERIE - Královédvoráci si z Jičínské 50 udělali domácí závod

Na hlavní 50km dlouhé trase vybojovali zlaté medaile Luboš Toman a odchovanec oddílu Tomáš Berger jezdící již v jiném dresu. Druhé místo získala Lucie Blažková a třetí místo přidal Jiří Voňka a také Karolína Bergerová a to i přes to, že se jí podařilo přetrhnout řetěz. Cenné čtvrté místo ukořistil Pavel Kubín.

Na krátké 25 km trati neuvěřitelně zabojoval a absolutně nejlepším časem vyhrál věkem teprve žák - ročník 2004 - Jakub Hák, odchovanec klubu jezdící nyní za tým Jardy Kulhavého. Druhé místo přidala Maryana Goliney a třetí místo ve svých kategoriích vybojovali Lukáš Fejk, Anna Benešová a Petra Čeřovská. Cennou bramboru přidal ještě Jiří Koblasa. V dětských závodech získala třetí místo Anežka Holanová.

Oddíl Carla.Kupkolo.cz pořádá i letos cyklistické závody pro děti ze škol a školek královédvorska. Přihlašte i svoje ratolesti :-) Jan Holan

 

Související články
Absolutním vítězem krátké trati Jičínské padesátky se stal Luboš Toman z cykloklubu Carla.kupkolo. Lucka Hrnčířová byla v ženách stříbrná a Lucka Blažková bronzová.krátké trati
Královédvorští cyklisté si podmanili silniční časovku Vrchlabí - Benecko

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1086x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.03.2020 - V Královéhradeckém kraji máme aktuálně stále 18 pozitivních případů onemocněním COVID-19. Provedeno vyšetření s podezřením na možnou nákazu koronavirem bylo u 206 osob.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.

Volná pracovní místa
Kompletace setů do nemocnic (Hartmann Chvalkovice)
brigáda i HPP 


Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)

Vedoucí odboru MěÚ (město Dvůr Králové n. L.)

Ergotrapeut/ka (VIVIDUS East)

Fyzioterapeut/ka (VIVIDUS East)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí