Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > cyklistika

Pátý ročník Krakonošova cyklomaratonu + dětské závody v Trutnově (16. června 2018)

Redakce / 7.06.2018, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
V sobotu 16. června se Trutnov opět zaplní cyklisty - připraven je pro ně jubilejní 5. ročník silničního Krakonošova cyklomaratonu. Účastníci hlavního závodu se vydají vstříc vrcholům východních Krkonoš na trase dlouhé 102 nebo 149 km.
 

FOTOGALERIE - Pátý ročník Krakonošova cyklomaratonu - dětské závody v Trutnově!

Obě trasy protínají všechny členské obce Svazku obcí Východní Krkonoše – hlavního pořadatele a partnerská města Lubawka a Kamienna Gora. Kratší trasa je vhodná pro všechny příznivce silniční cyklistiky, na trase delší ani letos nebude chybět legendární stoupání z Pece pod Sněžkou na Pražskou boudu. 

Start bude již tradičně na pěší zóně v Trutnově u společenského centra UFFO v 10:00, dojezd prvních závodníků je plánován na 12:30.

V prostoru startu a cíle bude celý den probíhat bohatý doprovodný program pro děti, rodiče a příchozí fanoušky. Těšit se můžete na živou hudbu v podání pop-rockové skupiny "Trocha klidu", zábavnou show s agenturou VOSA a mnoho dalšího.

Během hlavního závodu budou v prostoru startu/cíle probíhat na uzavřeném okruhu DĚTSKÉ ZÁVODY pro kategorie BABY odrážedla (ročník 2012 a mladší) až po mladší žáky II (ročník 2006-2007). Přihlaste své děti, ať si i ony užijí atmosféru cyklistického závodu v centru města Trutnova.

Více informací o události naleznete na: www.krakonosuvcyklomaraton.cz.

Těšíme se na Vás!

Pořadatelé – SOVK a SK Cyklistika Trutnov

 

Související články
Velké cyklistické odpoledne a závody NA KOLE Schulzovými sady budou pro všechny děti ve čtvrtek 14. června!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 188x
 
 
 
Zpět