Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > florbal

Poslední turnaj místních florbalistů - dorostenců tuto neděli 31.3. od 13:40

Redakce / 28.03.2019, Dvůr Králové nad Labem, sokol.kralovedvorsko.cz
Již tuto neděli se představí tým našich florbalových dorostenců v rámci 21. kola v domovské hale ZŠ Strž. Tento turnaj bude pro tento tým, který spolu hraje již 7. sezónu, tím posledním domácím vůbec. Po dohrání tohoto ročníku totiž končí, a tak máte jedinečnou možnost vidět kluky naposledy v akci.

FOTOGALERIE - POSLEDNÍ TURNAJ V NEDĚLI 31.3. OD 13:40

První utkání nás čeká od 9:00 s Náchodem. V druhém utkání vyzveme tým HAGA Pardubice který se po dvou těsných prohrách s vedoucími Holicemi (1:3) a s druhou Dobruškou, bude chtít opět odrazit a vrátit se na vítěznou vlnu. Tento zápas bude začínat ve 13:40.

Dvorákům se v této sezóně poměrně daří. Aktuálně se s bilancí 12 výher a 6 porážek nacházejí na 4. příčce. Momentálně se tým, který již několikátou sezónu vede Jaroslav Tomáš veze na vítězné vlně, po výhrách 6:2 nad Přeloučí a 3:0 nad loni ještě prvoligovou Rtyní.

Lídři týmových statistik:

Z dvorských hráčů určitě stojí za zmínku Lukáš Rejl. Gólman který ještě v minulé sezóně hájil barvy prvoligového Náchoda. V rámci individuálních statistik zaznamenal v 1. lize dorostenců 3. místo s úspěšností 88,9 % zákroků. Špatně se mu nedaří ani letos, v rámci celé soutěže hájí první příčku, s úspěšností 86,5 %.

Dále je tu lídr týmové produktivity Šimon Říha s bilancí 23+8. Šimona zdobí skvělá technika a cit pro hru. I to je jeden z důvodů, proč loni, stejně jako Rejl, hrál za Náchod. Říha teď sice 2 zápasy neodehrál kvůli nezbytné rekreaci, a proto nastoupí ve 3. pětce. 

Třetím hráčem bude obránce. Jakub Háze si už několikátou sezónu drží vysoký foremní standard. K tomu přidal 17 kanadských bodů a to hlavně díky své tvrdé ráně. V neděli ho uvidíte na pravé obraně.

Budeme se na vás těšit! Spolu jsme Sokol!

Lukáš Rejl
TJ Sokol Dvůr Králové 

Další články TJ Sokol Dvůr Králové

Související články
V sobotu 4. února se ve Dvoře Králové hraje florbalová Národní liga mužů
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 841x