Vyhledej
Královédvorsko > Sport > fotbal

Přeboru nově vládnou hráči kocbeřské Jiskry

Redakce, Krkonošský deník / 19.10.2015, Kocbeře
Trutnovsko - Nejvyšší okresní soutěž mužů na Trutnovsku vstoupila v sobotu a v neděli do druhé třetiny. Na čele i chvostu tabulky je situace dál zamotaná.

Okresní přebor

Staré Buky – Kocbeře 1:2 (1:1)

Branky: Prokop – Kulhánek, Béna. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:2. Diváci: 48. Domácí nastoupili k teprve čtvrtému zápasu na vlastním hřišti a hostili druhý celek tabulky. Hned ve druhé minutě se ujali brankou Prokopa po krásné české uličce od Korce vedení 1:0. Předváděli pohledný fotbal, na kterém měli zásluhu i dobře hrající hosté. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, útok střídal útok. Hosté nastřelili břevno a další střely vychytal skvělými zákroky brankář Wonka. Když už to vypadalo na poločasové vedení domácích, přišla ve 43. minutě chyba v rozehrávce a pro Kulhánka nebyl problém dorazit míč do prázdné branky. Také po přestávce se hra obou mužstev hrstce přihlížejících musela líbit. Utkání by slušela remíza, ale po sporné ofsajdové situaci šli do vedení Kocbeřští. Branka vnesla na stranu domácích nervozitu a utkání se již jen dohrávalo.

Poříčí u Trutnova – Mostek 3:0 (1:0)

Branky: Chaloupka, Pavlišta, Kuric. Rozhodčí: Pelc. Hráno bez karet. Diváci: 50. Domácí potvrdili, že nedokáží do utkání dobře vstoupit, a tak se opakoval obdobný scénář z posledních zápasů. Naštěstí pro ně se hosté nedokázali prosadit gólově. Od 15. minuty se domácí uklidnili a zatlačili soupeře do šestnáctky. Dokázali si vytvořit několik stoprocentních šancí. Ujala se ale až střela Chaloupky, jenž vymetl šibenici. Druhý poločas začal podobně jako první. Na domácí se valil jeden útok za druhým, ale druhá branka, když poprvé za Poříčí skóroval Pavlišta, utnula veškeré snahy Mostku. Chvíli poté šel po hrubé chybě hostujícího hráče sám na gólmana Kuric a nemýlil se. I přesto si hosté na konci zápasu vypracovali dvě slibné šance, kdy mohli střílet prakticky do prázdné branky, ale střeleckou smůlu neprotrhli.

Bílá Třemešná B – Vítězná 1:4 (1:3)

Branky: T. Otradovský z pen. – V. Robek 2, P. Čechovič, Krákora. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Královédvorské derby přineslo fotbal slabé úrovně. Domácí nováček soutěže začal duel slušně, ve 24. a 26. minutě ale inkasoval dvě branky od Víti Robka, a ty výrazně ovlivnily hru na obou stranách. Hosté stihli ještě třetí gól a Třemešenští se mírně zvedli až po kontaktní trefě z pokutového kopu. Ve druhém poločase se však dění na hřišti příliš nezměnilo. Hráči Vítězné byli důraznější, za výhrou šli s větší touhou a po zásluze se radovali ze tří bodů. Pojistila je minutu před koncem pěkná branka Krákory.

Autor: Tomáš Otradovský

 

Přečteno 1094x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí