Vyhledej
Královédvorsko > Sport > fotbal

Starší příprava nemá přemožitele, muži čekají na výhru

Redakce, / 15.09.2022, Dvůr Králové nad Labem, sokolvitezna.kralovedvorsko.cz
Podzimní sezona začala, přinášíme shrnutí výsledků za minulý týden a seznam plánovaných zápasů. Přijďte nám fandit!

FOTOGALERIE - STARŠÍ PŘÍPRAVKA VÁLÍ, MUŽI STÁLE ČEKAJÍ NA SVOU PRVNÍ VÝHRU, SNAD UŽ V SOBOTU 17.9. OD 16,30 HOD. NA NAŠEM HŘIŠTI

Mini+před přípravka musí na zápas počkat alespoň do čtvrtka 15. září, kdy pojedou do Malých Svatoňovi na utkání od 17:00 a 17:40 hod.

Dohrávka se Rtyní bude v pondělí od 17:00 a 17:40 na našem hřišti. (K+K.)

Mladší přípravka: VÍTĚZNÁ - TJ DVŮR KR. - 3:9 a 9:4

Mladší přípravě se první západ nepovedl, ale vše odčinila ve druhým utkání a spekulace o hraní starších hráčů, než je dovoleno, snad bylo vyjasněno. Doufáme, že nyní je již zřejmé,, že jsme nic neudělali špatně. 
Mladší přípravka vyhrála svůj druhý zápas proti Dvoru v nových dresech od Pavla Hausera a jeho firmy Stavhaus
trenér Petr Dubický: "První zápas nám utekl hned na začátku, asi jsme byli ještě v pyžamech a na gauči. Do druhého zápasu jsme si vzali bojovnost a chuť vyhrát z konce prvního zápasu a podařilo se. Musíme také brát sílu soupeře, který hrál velmi dobře. Tudíž výsledky 3:9 a 9:4 jsou myslím spravedlivé. Divácká kulisa byla opět famózní, děkujeme za podporu dětí."

Nyní čeká mladší přípravku trénink v pondělí 12/9 od 17,30 do 19,00h. ve Vítězné a ve středu 14/9 využijí hřiště v Nemojově ve stejný čas od 17,30 do 19,00 hod. Zápas mají v sobotu 17/9 v Bílé Třemešné od 12,15 a 13,15 hod.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA JE VE SKVĚLÉ HRENÍ POHODĚ, ZATÍM NENAŠLA PŘEMOŽITELE.

V sobotu 10/9 sehrála dvoj zápas v M.Svatoňovicích a přivezla dvě krásné výhry.M.Svatoňovice - Vítězná 3:6 a 2:6.Trénink mají stejně jako mladší přípravka v pondělí 12/9 ve Vítězné a ve středu 14/9 v Nemojově oba od 17,30 do 19,00 hod.

Další zápas mají v sobotu 17/9 od 11,15 a 12,15 hod. ve Vítězné s Mostkem.

MLADŠÍ ŽÁCI PO KONTUMACI ZÁPASŮ S HOSTINNÝM, KDY JSME UDĚLALI CHYBU A POVAŽOVALI STEJNÝ POSTUP Z PŘEDEŠLÉ SEZONY, KDYŽ JSME JEŠTĚ NEMĚLI STARŠÍ ŽÁKY A MOHLI NASTUPOVAT DVA HRÁČI O ROK STARŠÍ, TAK LETOS JIŽ MÁME STARŠÍ ŽÁKY A MŮŽE NASTUPOVAT JEN JEDEN HRÁČ O ROK STARŠÍ VŮČI KATEGORII, TAK ZAJÍŽDĚLI V NEDĚLI 11/9 DO ÚPICE VELMI OSLABENI KVŮLI POČETNÉ MARODCE, POMOHL I ,,MESSI" MATĚJ ŘÍHA (2013), KTERÝ I PŘES ROZDÍL HRÁČŮ NECHAL NA HŘIŠTI VELMI DOBRÝ DOJEM, NEBÁL SE SOUBOJŮ, VRACEL SE, BOJOVAL JAKO LEV. DĚKUJEME ,,MESSI". PRVNÍ ZÁPAS SE NÁM NEPOVEDL, SOUPEŘ NÁS TRESTAL ZA KAŽDOU CHYBU, HRÁL DOBŘE A ZASLOUŽENĚ VYHRÁL. DRUHÝ ZÁPAS JSEM NASTOUPILI JAKO VYMĚNĚNÝ, V BRANCE VILDA ŠULC CHYTIL I NEMOŽNÉ S TROCHOU ŠTĚSTĚNY ČAROVAL, TO ALE K FOTBALU PATŘÍ. ZA DRUHÝ ZÁPAS I PŘES DALŠÍ PROHRU MUSÍM CELÝ TÝM POCHVÁLIT SMEKNOUT PŘED NÍMI, TRENÉR KUBA.

Další zápasy nás asi čekají až v pátek 16/9 od 17,00 a 18,00 hod. doma s Lánovem, pokud soupeř bude souhlasit se změnou z 15/9, proto že jsem zapomenuli na trénink U12 kde budou i trenéři RFA Hradec Králové, a pak v sobotu 17/9 od 9,00 a 10,00 hod.mají další zápas doma s Pilníkovem, snad se marodi vyléčí.

STARŠÍ ŽÁCI 

v sobotu 10.9. sehrál oddíl starších žáků dva vyrovnané a velmi napínavé zápasy s oddílem z Malých Svatoňovic.

První zápas skončil remízou 0:0 a v penaltovém rozstřelu jsme vyhráli 2:1. Zde se zaskvěl dvěma výbornými zákroky
jeden z našich brankářů, Adam Novotný.

V druhém zápase se nám nepodařilo udržet čisté konto a prohrávali jsme díky dalekonosné střele soupeře.
Naše snaha o vyrovnání byla korunována úspěchem a zápas po výsledku1:1 skončil také penaltovým rozstřelem.
Tentokrát byl úspěšnější soupeř a po sedmi sériích vyhrál na penalty 3:2.

Jako dosud pokaždé, musím pochválit všechny hráče za příkladné nasazení, bojovnost a snahu o dosažení 
vítězství.

Také fanklub složený hlavně z rodičů našich hráčů fandil a povzbuzoval, co jim hlasivky stačily.

Nakonec se dá říci, že dělba bodů byla spravedlivá a hráči i trenéři obou družstev se rozešli ve velmi přátelském duchu.


"DEN SPOLKŮ 2022 VE DVOŘE"

jsem si užili na hlavní hrací ploše pod Hangárem, byli jsem slyšet i vidět .-)


MUŽI

SK Spartak Hajnice - Sokol Vítězná neděle

5:0 (3:0)Branky: Škoda 4, Šereš.

Rozhodčí: Petrů.

ŽK: 0:1.

Diváků: 68.

Stále na bod čekající Vítězná zavítala do Úpice zabojovat o první letošní vlaštovku. Nepovedlo se. Předzápasová průtrž mračen pokropila trávník na hranici regulí. Kluzký terén vybízel hráče obou týmu k důrazné hře, přesto vše ve stylu fair play. Hajnice dlouho marně dobývala branku soupeře, do vedení ji dostal až Šereš po průnikové přihrávce do vápna. Ani druhý útočník Škoda nechtěl zůstat pozadu a do poločasu navýšil skóre o další dvě branky. Ve druhé půli bylo hřiště již silně vyšlapané a kombinace se začala ze hry postupně vytrácet. Přesto si domácí upevnili dalšími dvěma góly Škody vítězství 5:0. Domácí trávníkáři budou mít více času revitalizovat hrací plochu, když Hajničtí po dlouhé sérii domácích zápasu zajíždí v příštím kole na hřiště Libče.

zdroj: OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ TRUTNOV (ofstrutnov.com)

ZÁPAS JSME NEZAČALI ŠPATNĚ, DO 30 MINUTY TO BYLO NAHORU DOLU, ALE PAK PŘIŠLA OPĚT HRUBKA A ÚVODNÍ GÓL SOUPEŘE, PAK JSEM SE JEŠTĚ SNAŽILI, ALE KONCEPT HRY Z ÚVODNÍCH 30 MINUT SE VYTRATIL, PŘESTO JSEM BOJOVALI AŽ DO KONCE, ZÁPAS OD ZÁPASU TO JE LEPŠÍ, ALE NA VÝHRU SI MUSÍME JEŠTĚ POČKAT.

NOVĚ MÁME V TÝMU MASŔKU LENKU (Masáže Fialka), KTERÁ NÁM DALA HRÁČE DOKUPY DO ZÁPASU I PO ZÁPASE, PATŘÍ JÍ VELKÉ PODĚKOVÁNÍ, ALE CO NECHÁPEME, ŽE JSOU STÁLE HRÁČI, KTERÝ V MODERNÍ DOBĚ NEMOHOU DÁT VĚDĚT, ŽE NEBUDOU A NECHAJÍ NÁS NA HOLIČKÁCH!

Nyní muže čekají tréninky v úterý 13/9 a ve čtvrtek 15/9 od 18,00 do 19,30 hod. a zápas v sobotu doma se Svobodou n.Ú. od 16,30 hod. kde určitě budeme chtít konečně vyhrát.

DRŽTE NÁM PĚSTI A DORAZTE NÁS PODPOŘIT, ZA VÍTĚZNOU!!!

POZVÁNKA

UŽ JSTE MĚLI NĚKDY SPECIÁL DUX OD SVIJAN, KTERÝ SE TOČÍ HLAVNĚ NA SVATÉHO VÁCLAVA? 

Znovu se tak můžete těšit v posledním zářijovém týdnu 28. září 2022.
A S NÍM I LÉŇA PŘIPRAVUJE MŇAMKU, ALE O TÉ VÁS BUDEME INFORMOVAT POZDĚJI. Další články Sokol Vítězná

 
Vaše komentáře

Přečteno 155x