')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport

Fotky, výsledky a luxusní video ze závodů NA KOLE Schulzovými sady

Redakce / 14.06.2019
Ve čtvrtek 13. června se uskutečnil první letošní závod pro děti místních a okolních škol Na kole Schulzovými sady. Rovná stovka dětí si zazávodila v 6-ti věkových kategoriích včetně odrážedel. Volný čas mezi jednotlivými starty vyplnil svými doplňkovými programy DDM Jednička.
 

FOTOGALERIE - Fotky, výsledky a luxusní video ze závodů NA KOLE Schulzovými sady

Video - Jirka Koblasa (doporučujeme zvětšit na celou obrazovku)


Na závěr celého odpoledne proběhlo vyhlášení nejlepších cyklistů a potom následovala tombola o ceny, kde vyhrál opravdu každý. Poděkování patří všem zúčastněným závodníkům, mnoha jejich rodičům a taky těm, kteří se podíleli na organizaci závodů, především členům oddílu Carla.kupkolo.cz  Vše by se neobešlo bez této podpory firmy Carla spol.s r.o., Kupkolo.cz, Monnami, města Dvůr Králové nad Labem a mediální podpoře portálu Královédvorsko.cz Výsledky všech kategorií najdete ZDE Fotogalerii najdete níže. Galerií lze listovat po jedné fotografii, pustit si presentaci fotek, kdy se budou sami měnit, ale asi nejlepší bude, když si kliknete na CELOU galerii a podhledem si vyberete svého závodníka a jeho fotku poté zvětšíte :-) Fotografii můžete sdílet tlačítkem vlevo nahoře. 

Foto: Zdeněk Cerman
Další fotografie od členky oddílu Lucky najdete ZDE


 

Související články
V druhém závodě NA KOLE Schulzovými sady startovalo 101 závodníků. Podívejte se na fotky a výsledky!
Druhý závod Na kole Schulzovými sady se konal 20. 9. 2018

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 908x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí