Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > gymnastika

Bronzové medaile z MČR v Team Gym - skvělý úspěch sokolkých gymnastek!

Redakce, TJ Sokol Dvůr K... / 10.05.2015
Dalšího skvělého výsledku se dočkala královédvorská gymnastika! Družstvo Junior II. ve složení Jana Holubcová, Kateřina Holubcová, Sára Erbenová, Tereza Hulíková, Nela Drápalíková, Monika Fišerová, Eva Špatenková, Jana Špatenková a Sára Sicilská vybojovalo na mistrovství ČR v Team Gym mezi deseti družstvy bronzové medaile. Andrea Šedivá a Helena Kirschová posílily tým Lokomotivy Trutnov a podílely se na zisku titulu mistrů České republiky v kategorii Junior III. Všem našim gymnastkám děkujeme za skvělý výkon a blahopřejeme k dosaženým medailím. Vítězství je o to cennější, že naše gymnastky nemají k dispozici tak kvalitní nářadí jako jejich soupeřky, zejména jim chybí k tréninku tumbling a přeskokový jazyk, nářadí, které ostatní celky běžně používají. Přesto se jim podařilo v tomto závodu skvěle uspět.
 

FOTOGALERIE - Bronzové medaile z MČR v Team Gym - skvělý úspěch sokolkých gymnastek!

Velkou galerii z jejich vystoupení najdete zde: https://www.facebook.com/sokoldk/posts/698114080300734

-pš-

 

Související články
Župní přebor v gymnastice a šplhu nejmladšího žactva
Gymnastky ze Dvora Králové na Eurogymu 2016
Noc Sokoloven ve Dvoře Králové potěšila cvičence i diváky
Královédvorské gymnastky získaly bronzové medaile na Mistrovství republiky v Team gymu!
Sokol Dvůr Králové bude hostitelem velkého Sokolského sletu

 
 
Přečteno 84x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí