Vyhledej
Královédvorsko > Sport

Hned 4 královédvoráci získali medaile na finále Olympijského desetiboje (OVOV) v Brně

Redakce / 11.09.2023
Olympijský desetiboj OVOV v Brně je závod, kterého se účastní stovky škol z celé republiky a mnoho tisíc dětí. Už jen postup do republikového finále je obrovský úspěch. Podívejte se na letošní výsledky!

FOTOGALERIE - Hned 4 královédvoráci vybojovali medaile na republikovém finále Olympijského desetiboje (OVOV) v Brně

V barvách Sokola získali stříbrnou a bronzovou medaili loni zlatí Anežka Holanová a Daniel Báča. Pro ZŠ Schulzovy sady vybojovala naprosto exceletním výkonem bronz Karolína Lukášová. Její bodový zisk by stačil na bronzovou medaili i mezi o rok a dokonce i o 2 roky staršími děvčaty!
Pro ZŠ Strž získal bronz Jan Seifrt a to i přesto, že se potýkal se zdravotními problémy. 

Také další závodníci dosáhli skvělých úspěchů. Nela Glosová a Tonda Ježek že ZŠ Schulzovy sady obsadili šestá místa, přičemž Nela se oproti prvnímu dnu posunula o neuvěřitelných 12 míst. Anička Kilevníková byla sedmá, Michal Lukáš reprezentující gymnázium obsadil 10. příčku stejně jako Kateřina Schreiberová za Sokol. Katka se oproti prvnímu dnu posunula o parádních 11 míst. Markéta Síbrová za gymnázium obsadila 15. místo mezi 102 závodnicemi v kategorii dívek ročníku 2009.

foto trenéři Pája a Jirka

Galerie vybraných a  upravených fotografií v plné kvalitě je ZDE
Kopletní galerie fotek Páji Špatenkové je ZDE

 
Vaše komentáře

Přečteno 584x
 
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí