Královédvorsko > Sport > hokej

Hokejisté HC Rodos porazili rivaly z Trutnova! A v tabulce jsou na nádherném čtvrtém místě!

Redakce / 13.10.2019
Osm zápasů - 5 výher, 3 prohry a vyrovnané skóre 33:33. Hokejistům HC Rodos se i přes dílčí neúspěchy v letošním ročníku daří. Přečtěte si, jak to vypadalo v jednotlivých zápasech.

FOTOGALERIE - Hokejisté HC Rodos porazili odvěké rivaly z Trutnova! A v tabulkce jsou ž na nádherném čtvrtém místě!

FANTAZIE! DVORÁCI V DERBY S TRUTNOVEM BOJOVALI JAKO LVI A PO OBRATU VEZOU DVA BODY! ROZHODL VALACH

Dvorští hokejisté zakončili úvodní pětinu základní části II. ligy derby zápasem na ledě Trutnova. Po fantastickém obratu vezou svěřenci kouče Malinského dva body za výhru v prodloužení.
Podrobnosti na webu týmu zde

Video vyrovnávacího gólu - autor Trutnovinky

AŽ ZLEPŠENÝ VÝKON OD DRUHÉ TŘETINY VEDL K PRVNÍMU VÍTĚZSTVÍ RODOSU Z LEDU SOUPEŘE - BÍLINY

Dvorští hokejisté si ve středeční dohrávce 4. kola II. ligy skupiny Sever připsali první bodový zisk z ledu soupeře. V hale severočeské Bíliny svěřenci kouče Malinského vyhráli 6:4, když za vším stál především výkon v prostřední části hry. V té Dvoráci smazali dvoubrankový náskok soupeře a sami šli pěti góly do trháku. Dvěma trefami se v zápase prosadil Dominik Dušek, dvě asistence zaznamenali Petr Mocek a Jakub Hoskovec, útočník Tomáš Brokeš si z duelu odnáší bilanci 1+1.

Z DESÍTKY V MOSTĚ JSME SE S JABLONCEM OKLEPALI VÝHROU NA NÁJEZDY. SOUBOJ GÓLMANŮ VYHRÁL PEPA ČÁP

Dvorští hokejisté v 8. kole II. ligy skupiny Sever přivítali Vlky z Jablonce nad Nisou a s ohledem na dosavadní výsledky v sezoně byli naši borci mírným favoritem zápasu. V dramatickém duelu jsme se nakonec i radovali z vítězství, po výhře v nájezdech ale bereme „jen“ dva body.

DEBAKL. DVORÁCI SE Z MOSTU VRACÍ S REKORDNÍ PORÁŽKOU. ROZHODLA HROZNÁ DRUHÁ TŘETINA

Takhle to nikdo nechtěl, takhle si to nikdo nepředstavoval. Dvoráci se z utkání na ledě Mosteckých Lvů vrací s rekordním výpraskem 1:10! Zatímco v úvodní a poslední třetině Malinského svěřenci inkasovali vždy po jedné brance, druhou dvacetiminutovku prohráli ostudně 8:0!

DRAMA S VÍTĚZNÝM KONCEM. DVORÁCI VÝHRU NAD NOVOU PAKOU DOSLOVA VYDŘELI

Dvorští hokejisté na domácím ledě zapisují druhé vítězství v sezoně. Před takřka šesti stovkami diváků svěřenci trenéra Malinského porazili Novou Paku 5:1. Ve východočeském derby se dvěma góly zaskvěl Kuba Luštinec, po jednom přidali Jirka Půhoný, Milan Valášek a Patrik Fořt.

JEDINÝ GÓL NA VRCHLABÍ STAČIT NEMOHL. HOSTÉ VÝHRU V DERBY JISTILI PŘI POWER-PLAY

Úvodní derby sezony prohráváme 1:3. Vrchlabí bylo v utkání 3. kola druhé ligy lepším týmem a po zásluze si odváží tři body. Svěřenci kouče Jiřího Malinského bohužel nedokázali navázat na své výkony z loňských podkrkonošských šlágrů a disciplinovaně hrajícímu soupeři dokázali vstřelit jedinou branku. Postaral se o ni ve 12. minutě Michal Petira. Hit kola sledovalo úctyhodných 1160 diváků.