Vyhledej
Královédvorsko > Sport > hokej

Redakce / 27.02.2017
Jasný signál, že to s odplatou za loňské finále myslíme vážně, jsme vyslali Náchodu v zahajovacím utkání finálové série. Doma jsme po kvalitním výkonu zvítězili 6:1. Hvězdou utkání byl Daniel Filip, dva parádní góly sám vstřelil, na jeden nahrál. Zápas poznamenalo několik hrubých faulů Náchoda, Honza Ježek po blikanci Vernera utkání nedohrál. Skvělou kulisu vytvořili fanoušci, v ochozech se sešla nejvyšší návštěva v sezoně - 970 diváků.
Podívejte se na většinu gólů zápasu. Některé jsou víckrát z různých kamer a jiné nám zase v noci při střihu utekli. Příště si dáme větší pozor :-)

Rozhovory před začátkem utkání, v pauzách mezi třetinami a na konci utkání. Podívejte, co k průběhu zápasu říkal předseda krajského svazu, hráči i trenéři obou týmů:

Jasný signál, že to s odplatou za loňské finále myslíme vážně, jsme vyslali Náchodu v zahajovacím utkání finálové série. Doma jsme po kvalitním výkonu zvítězili 6:1. Hvězdou utkání byl Daniel Filip, dva parádní góly sám vstřelil, na jeden nahrál. Zápas poznamenalo několik hrubých faulů Náchoda, Honza Ježek po blikanci Vernera utkání nedohrál. Skvělou kulisu vytvořili fanoušci, v ochozech se sešla nejvyšší návštěva v sezoně - 970 diváků.

Už v první minutě měl velkou šanci hostující Havrda, který se řítil sám na dvorskou svatyni. Josef Čáp střelu vyrazil vyrazil. Na druhé straně v úvodu hrozil Sedláček, jeho jedovka Mertlíka v náchodské brance pořádně štípla. Soupeř vybudoval past ve středním pásmu a dařilo se mu účinně narušovat naši rozehrávku. Skulinu v obranném valu ale v 7. minutě dokázal objevit Ondra Hamerský, přihrávkou našel rozjetého Dana Filipa, který nechytatelnou bombou vymetl šibenici – 1:0.

Celou reportáž najdete na stránkách klubu ZDE
Foto Miloslav Knap - další jeho galerie ZDE

Diváků: 960

HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ - HC NÁCHOD 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
Góly a asistence: 7. Filip (Hamerský, Luštinec), 9. Filip (Luštinec), 25. Ježek (Filip, Hamerský), 26. Sedláček (Lelka), 41. Rutrle (Luštinec), 57. Fořt (Polák) - 20. Janoušek (Kodym, Ježek). Vyloučení: 10:6 + Verner (NÁ) 5 min. + trest do konce utkání, Hamerský (DK), Javůrek (NÁ) 10 min. OT. Využití přesilovek: 0:1. Diváci: 970. Sestava Dvora: Čáp – Daňo, Karlík, Hamerský, Vitebský, Vacek, Zmítko – Polák, Veselý, Fořt – Luštinec, Ježek, Filip – Lelka, Sedláček, Szakal - Rutrle.

FOTOGALERIE - První finále hokejového play-off mezi HC Rodos a Hc Náchod bylo zcela jasně v režii Rodosáků

FOTOGALERIE - Nová adresa živého vysílání hokeje! Podívejte se na živý přenos finále krajského hokeje mezi HC ROdos a HC Náchod!