Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > hokej

Bruslení pro veřejnost a "Týden hokeje" (25. 1. 2018) ve Dvoře Králové

anonymně / 8.01.2018, Dvůr Králové nad Labem
Na zimním stadionu může veřejnost bruslit téměř každý den. Nyní se však blíží Týden hokeje - série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím.
 


Ve čtvrtek 25. ledna 2018 od 16 hod budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Dvůr Králové ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu ve Dvoře Králové akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? 

Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Lukáše Hynka 777 319 313 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Škola bruslení

Kromě týdne hokeje pořádá oddíl mládeže HC Dvůr Králové školu bruslení, která se koná vždy v úterý od 15:15 do 16:15 a každou druhou sobotu od 9:45 do 10:45. Poplatek je 500 Kč za sezonu a v rozpise bruslení (např. tento) ji najdete pod názvem "Základna". Součástí této školy není krasobruslení, je to základna zejména pro hokejisty, ale děvčata neposílají pryč (Nikola Zdráhalová také začínala hokejem :-). 

Dopolední bruslení pro školy a veřejnost

Děti chodí bruslit také v rámci bruslení pro školy v dopoledních hodinách. Veřejnost má na toto bruslení přístup jen v případě, že je v rozvrhu uvedeno, že se jedná o bruslení pro školy a veřejnost. Aktuální rozvrh zimního stadionu je měněn nekolikrát za měsíc, sledovat jej můžete na stránkách Technických služeb města. Ceník je pro příchozí stejný jako při klasické veřejném bruslení.

Veřejné bruslení

Každý týden je v zimní sezoně organizováno nwkolikrát veřejné bruslení - jednak s hokejkami, druhý termín je bez nich. Cena je 30 Kč / dospělý, 15 Kč / dítě.

Broušení bruslí

Zároveň je možné nechat si brusle na zimním stadionu nabrousit - v provozní době:
pondělí, úterý, čtvrtek, pátek  - 9:00 – 11:00 hod. Brusle je možné zanést k nabroušení na stadion v době veřejného bruslení a po dohodě si je vyzvednout.
Cena je 60 Kč/pár.

Půjčovna bruslí na ZS ve Dvoře Králové není!


 

více na: www.hcrodos.cz

 

Související články
Skvělý výkon a tříbodová odměna! Jablonecké vlky porazil HC Rodos 4:2
Po Jablonci padla i pražská Kobra. Výhra 4:3 na domácím ledě

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 537x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí