Vyhledej
Královédvorsko > Názory/komentáře > Jan Holan

Jeden jediný stadion ve Dvoře pro všechny sportovce je málo

Redakce / 7.06.2018
Víte, co se stane, když mají divizní fotbalisté výjimečnou předehrávku utkání ve středu, místo obvyklý víkend? Jeden by řekl, že to je přeci fuk, ale není! Desítky až stovky malých fotbalistů, atletů z TJ i ze Sokola, ale patrně i letní příprava malých krasobruslařů, či hokejistů má nabořené tréninky.
 

FOTOGALERIE - Jeden jediný stadion pro všechny sportovce je málo - proč se neřeší, co se stadionem v Podharti!

V lepším případě musí, i když je překrásné počasí, zalézt do zatuchlých tělocvičen, v horším se tréninky ruší. Nemluvě o tom, že i když malí atleti na stadionu být mohou, tak mají zakázáno si i jen lehnout na trávník a odpočinout si, nedej bože se na něm proběhnout. Proč? 

Jeden jediný funkční stadion v šestnáctitisícovém městě je skutečně neúnosné hazardování s trpělivostí a zájmem sportovců, dobrovolných trenérů i diváckou veřejností.

Prosíme vedení města a Jiřího Hlavatého, aby zasedli k jednacímu stolu a definitivně vyřešili problémy se stadionem v Podharti, který navíc dneska patrně přijde při řádění motorek a aut i o trávu, která byla ještě celkem použitelná.

Vždyť opravit aspoň záchody a udržovat trávu přeci nemusí stát velké peníze, které by oba subjekty - majitele pozemků - zruinovaly.

Možná bychom všem sportovcům mohli koupit mobily, nebo tablety a byl by klid. 

Chcete-li si připomenout, jak stadion vypadá, vybral jsem fotky z různých ročních období. Dnes na kaskadérech můžete stav posoudit sami.

Jan Holan

 

Související články
Silnice, cyklostezky, kanalizace a vodovod, ČOV, podharťské hřiště a další věci se řešily na debatě s pány Hlavatým a Jarolímem
Běžkařský okruh na podharťském stadionu prošlapán - středa 4. ledna 2017

 
Vaše komentáře
ANO - všechno zařídímezklamaný sportovec, 7.06.2018 14:57, Reagovat
Vzpomeňte si, jak nám zástupci ANO slibovali, jak vše zařídí, jak se s každým dohodnou. Nedohodli se s nikým a asi ani mezi sebou. jejich 4 roky na radnici byla jen promarněná šance. Za pár měsíců nám budou slibovat zase. Tentokrát jim na to už nikdo nenaletí!
 
 
Přečteno 1064x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.03.2020 - V Královéhradeckém kraji máme aktuálně stále 18 pozitivních případů onemocněním COVID-19. Provedeno vyšetření s podezřením na možnou nákazu koronavirem bylo u 206 osob.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.

Volná pracovní místa
Kompletace setů do nemocnic (Hartmann Chvalkovice)
brigáda i HPP 


Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)

Vedoucí odboru MěÚ (město Dvůr Králové n. L.)

Ergotrapeut/ka (VIVIDUS East)

Fyzioterapeut/ka (VIVIDUS East)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí