Vyhledej
Královédvorsko > Sport > karate

Simona Šedivá zíslala stříbro na mezinárodní soutěži v karate

Redakce, / 19.10.2010
V sobotu 16.10. se minivýprava v čele s koučem Šimonem vypravila do Ústí nad Labem, aby se zúčastnila 42. ročníku turnaje North Bohemia, na který dorazilo přes 400 závodníků ze 65 klubů pěti zemí – ČR, Slovenska, Polska, Německa a Dánska. Hladký průběh soutěže zajišťoval sehraný organizační tým pod taktovkou ředitele soutěže Josefa Rajcherta.
 

Čtyři závodníci královédvorského oddílu karate soutěžili pouze v soutěži kumite – Kristýna Drápalíková s Martinou Janečkovou i přes výborné výkony nedokázaly přejít přes své soupeřky v nabité kategorii dorostenek. Smolný den si vybral Josef sýkora, který v kategorii mužů skončil na nepopulárním čtvrtém místě. Medailovou naději tak zachraňovala Simona Šedivá, momentálně nejlepší královédvorská závodnice. V sedmičlenném startovním poli si nejprve poradila s Polkou Romaniuk, poté Čečkovou z klubu Budo Hostivař, čímž si vybojovala účast ve finále, ve kterém však podlehla Teufelové z pořádajícího klubu. Stříbrná medaile je ale v mezinárodně obsazeném závodním poli vynikajícím výsledkem. Simoně blahopřejeme a všem závodníků přejeme mnoho úspěchů na domácí i mezinárodní scéně.

Královédvorský oddíl pořádá v neděli 31.10 krajské přebory mládeže a pohár seniorů. Tímto srdečně zveme všechny příznivce karate, aby přišli podpořit domácí závodníky.

 

 

 
 
Přečteno 12x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí