Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > karate

Úspěšná kvalifikace karatistů na Mistrovství ČR 2019

Redakce / 22.11.2019, Dvůr Králové nad Labem
Každoročně je pro karatisty vrcholem sezony mistrovství republiky, které se letos koná v Praze. Závodníci sportovního klubu Karate Do Dvůr Králové nad Labem na něj získali celkem 9 nominačních míst!
 

FOTOGALERIE - Úspěšná kvalifikace karatistů na Mistrovství ČR 2019

Karatisté se mohou na tuto soutěž nominovat přímým postupem z Národních pohárů, kdy postupuje 6 nejlepších za celý rok a umístěním na kvalifikačním turnaji do 4. místa u žactva, respektive do 2. místa v kategoriích dorost a starších. A Dvoráci využili obou možností.

Zkušení závodníci Richard Kuhn, Vojtěch Merhulík, Josef Mišák, Adéla a Anežka Mládkovy, Martin Palan, Regina Plašilová, Maxim Šatek a Jakub Šolín se pokusí ve sportovní hale pražské Sparty získat některý z cenných kovů.
Našim sportovcům přejeme hodně zdaru a zároveň děkujeme Městu Dvůr Králové za cennou podporu při práci s mládeží, která nám umožňuje jej reprezentovat na vrcholných soutěžích.

Petr Kocmánek
trenér
 

Související články
Královédvorské karate má vicemistryni republiky - Reginu Plašilovou
Mistrovství ČR 2018 - bronz pro královédvorské karate

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 462x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí