Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > krasobruslení

Dvorský krasobruslařský klub slaví již 6. narozeniny!

Redakce / 5.05.2020, Dvůr Králové nad Labem
Dne 8. května 2014 vznikl Krasobruslařský klub Dvůr Králové n.L., který navázal na tradici krasobruslařského oddílu založeného a po dlouhá léta vedeného Karlem Divišem. Nově se do tohoto klubu mohou přihlásit i děti od 11 do 17 let!

FOTOGALERIE - 6. narozeniny KK DK

Jsme klubem, který vítá všechny zájemce o tento sport ve věku 5 – 10 let. Díky programu Bruslení pro náctileté se budou moci od 1. července 2020 do klubu hlásit i zájemci ve věku 11 – 17 let (tréninky v rozsahu dvou lekcí týdně); přihlášky do klubu budou ke stažení na webových stránkách klubu do 15. května 2020 s sekci Ke stažení. 
Naším cílem je za přijatelný poplatek ve výši 2000 Kč – 3500 Kč/rok vytvářet pozitivní vztah ke sportu; k dětem i rodičům se chováme slušně; asi jako jediný klub v ČR půjčujeme dětem kvalitní krasobrusle. 

Děkuji všem trenérům klubu: Heleně Seitlové, Antonínu Divišovi, Jitce Hakové, Petře Krebsové, Janě Koblasové, Tereze Hakové, Michaele Krebsové, Lucii Serbouskové, Ivě Krejcarové a Martině Koblasové, kteří se spolu se mnou podílejí na tom, že krasobruslení v našem městě bylo a je od 50. let minulého století dostupné pro všechny.

Podívejte se na jedno z představení, které každý rok klub připravuje pro veřejnost. Letos se bohužel pečlivě připravované představení nestihlo realizovat.

 

Michaela Koblasová

Související články
Kurzy bruslení pro dospělé nebo skoro dospělé 2015/2016
Bruslení nemusí bolet - aneb škola bruslení na královédvorském ledě
Štěpán Břeň z královédvorského oddílu krasobruslení se umístil na 4. místě na Zimní olympiádě dětí a mládeže!
Velkolepá krasobruslařská pohádka Lotrando a Zubejda se blíží! Podívejte se, kdo všechno se na pohádce podílí!
Krasobruslařská přípravka KK DK přijímá nové členy
Podzimní školička krasobruslení začíná již 21. září!
Nedělní kurzy bruslení pro dospělé a děti starší 12 let začínají již 17. října 2021 (Dvůr Králové)
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 379x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí