')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport

Město připravuje se Plán rozvoje sportu. Pomůžete vyplněním krátkého dotazníku?

Redakce / 1.06.2018
Město Dvůr Králové nad Labem v současné době zpracovává Plán rozvoje sportu, který se týká rozvoje jak organizovaného sportu, tak dalších, neorganizovaných pohybových aktivit obyvatel. V této souvislosti město žádá občany o spolupráci, a to vyplněním krátkého dotazníku.
 

Dotazník je určen osobám starším 18 let, žáci a studenti budou vyplňovat jiný v rámci výuky ve školách. Součástí dotazníku je zjišťování míry sportovní participace, oblíbenosti jednotlivých sportů či spokojenosti s podmínkami pro sportovní a volnočasové aktivity ve Dvoře Králové nad Labem. Výsledky šetření budou mít vliv na budoucí směřování veřejné podpory sportu, rozvoj sportovní infrastruktury či realizaci sportovních programů a akcí pro veřejnost. Dotazník prosíme vyplňte v případě, že se o sport nezajímáte, nebo se sportu již aktivně nevěnujete. 

Bohužel tvůrci dotazníku si nevzpomněli na portál Královédvorsko.cz, který již několik let pravidelně informuje o řadě i okrajových sportovních aktivit a pravidelně připravuje přehled kulturních a sportovních akcí v regionu. Budeme rádi, když náš portál uvedete pod odkazem "jiné". :-(

Dotazník najdete ode dneška do 20. června 2018 na webových stránkách lokalsport.cz/dvurkralove. 

Pro insipraci jsme udělali opravdu jen namátkovou galerii některých dvorských sportovišť  a přimixovali tam pár fotek i odjinud - to co bychom tu sami moc chtěli. Pokud se vám to také zalíbí, napište to do dotazníku. :-)

FOTOGALERIE - Město připravuje se Plán rozvoje sportu, pomůžete vyplněním krátkého dotazníku?

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 675x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí oddělení ŠKS (Dvůr Králové n. L.)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí