Vyhledej
Královédvorsko > Sport

Město připravuje se Plán rozvoje sportu. Pomůžete vyplněním krátkého dotazníku?

Redakce / 1.06.2018
Město Dvůr Králové nad Labem v současné době zpracovává Plán rozvoje sportu, který se týká rozvoje jak organizovaného sportu, tak dalších, neorganizovaných pohybových aktivit obyvatel. V této souvislosti město žádá občany o spolupráci, a to vyplněním krátkého dotazníku.
 

Dotazník je určen osobám starším 18 let, žáci a studenti budou vyplňovat jiný v rámci výuky ve školách. Součástí dotazníku je zjišťování míry sportovní participace, oblíbenosti jednotlivých sportů či spokojenosti s podmínkami pro sportovní a volnočasové aktivity ve Dvoře Králové nad Labem. Výsledky šetření budou mít vliv na budoucí směřování veřejné podpory sportu, rozvoj sportovní infrastruktury či realizaci sportovních programů a akcí pro veřejnost. Dotazník prosíme vyplňte v případě, že se o sport nezajímáte, nebo se sportu již aktivně nevěnujete. 

Bohužel tvůrci dotazníku si nevzpomněli na portál Královédvorsko.cz, který již několik let pravidelně informuje o řadě i okrajových sportovních aktivit a pravidelně připravuje přehled kulturních a sportovních akcí v regionu. Budeme rádi, když náš portál uvedete pod odkazem "jiné". :-(

Dotazník najdete ode dneška do 20. června 2018 na webových stránkách lokalsport.cz/dvurkralove. 

Pro insipraci jsme udělali opravdu jen namátkovou galerii některých dvorských sportovišť  a přimixovali tam pár fotek i odjinud - to co bychom tu sami moc chtěli. Pokud se vám to také zalíbí, napište to do dotazníku. :-)

FOTOGALERIE - Město připravuje se Plán rozvoje sportu, pomůžete vyplněním krátkého dotazníku?

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 682x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí