Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Workout ve Dvoře Králové pokvete. Rozšiřovat se bude v parku Schulzovy sady

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 10.10.2016
V krajském kole talentové soutěže Zlatý oříšek získal hned dvě ceny Antonín Lahučký, který by rád ke svému koníčku - workoutu - získal více lidí a zároveň ve Dvoře rád rozšířil stávající venkovní tělocvičnu. A jelikož jedna z cen, kterou na Zlatém oříšku ...

7. mistrovství České republiky v tradičních disciplínách CTIF

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 7.10.2016
V sobotu 24. září na letním stadionu ve Dvoře Králové nad Labem soutěžilo v disciplínách požární útok CTIF a štafeta CTIF 9 družstev mužů, 6 družstev žen a jedno družstvo profesionálních hasičů. Soutěže se zúčastnili také tři zahraniční družstva z Polska ...

Plavání s královédvorskými záchranáři je opět každou středu v Trutnově

Rubrika: ostatní sporty, Královédvorsko, 5.10.2016
Tradiční kurzy plavání v duchu záchranářském nabízí místní Tyršův klub vodních záchranářů v plaveckém bazénu v Trutnově. První hodina proběhla dnes odpoledne, ale do kurzů můžete naskočit i později během října. Zájemci se mohou do Trutnova dopravit samost...

Noc Sokoloven ve Dvoře Králové potěšila cvičence i diváky

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 24.09.2016
Na 23. září vyhlásila Česká obec sokolská již podruhé Noc sokoloven. Tentokrát se do tohoto projektu zapojila i královédvorská sokolská jednota. Své tréninky zpřístupnily oddíly trampolín, florbalu i sportovní gymnastiky.

Triatlon Death Game ve Dvoře Králové poznal svého letošního vítěze

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 20.09.2016
Poslední prázdninovou sobotu 27. srpna 2016 odstartoval na Tyršově koupališti triatlon s poněkud výhružným názvem Death Game 2016. Ve skutečnosti se jednalo o závod cross triatlonu uspořádaného samozvaným Tyršovým plaveckým klubem.

Dračí žrádlo :-) aneb dračice ze Dvora Králové vybojovali na lodích v Praze 2. místo!

Rubrika: ostatní sporty, Královédvorsko, 17.09.2016
Kralovédvorská posádka dračích lodí na mezinárodní soutěži v Praze. V sobotu 17.9.2016 vybojoval tým 10 žen krásné druhé místo na 200 m, čtvrté místo v náročném závodě na 1000 m a speciální cenu pro nejzapálenější tým na závodech Pražský dračí podzim.

Známe nejzdatnější sportovce na poli atletiky, gymnastiky a olympijského vzpírání ve Dvoře Králové

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 17.09.2016
V sobotu 10. září se konal v areálu Tyršova koupaliště již druhý ročník netradičního závodu - crossfitu: soutěžící musí zvládnout zcela odlišné sportovní discipliny.

Lucie Sýkorová na třetím místě v Night Gladiator Race v Josefově!

Rubrika: ostatní sporty, 7.09.2016
Provozovatelka tanečního klubu, ale také GYMU Attitude, Lucie Sýkorová se se svým partnerem Romanem Rulfem umístila na úžasném třetím místě mezi 129 smíšenými páry v extrémně náročném nočním závodě gladiátorů 2. září v Josefově.

Joga na paddleboardu oživila hladinu rybníku v Dolcích

Rubrika: ostatní sporty, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko, 24.08.2016
Trutnovské Sadhana yoga studio zastřešilo akci, která byla určena odvážným příznivcům jógy. V Dolcích, v areálu kempu u Trutnova, umožnilo více než desítce zájemců zacvičit si jogu na paddleboardu.

Gladiátoři se utkají v pevnosti Josefov v závodě Inov-8 GLADIATOR RACE

Rubrika: ostatní sporty, 19.08.2016
Už jen pouhé dva týdny a do Josefova přijede přes 2000 závodníků, aby se zúčastnili posledního ze tří závodů seriálu INOV-8 GLADIATOR RACE. Tato série v sobě kombinuje běh v náročném terénu s překonáváním přírodních i umělých překážek, jako např. přelézán...

Tereza Sedláčková s koněm Sunita zvítězila v soutěži O cenu Pivovaru Tambor

Rubrika: ostatní sporty, Zálesí - Doubravice, 17.08.2016
Závodnice místního jezdeckého klubu JK Zálesí Tereza Sedláčková zvítezila v jedné ze soutěží oblíbených jezdeckých závodů, které se konaly v sobotu 13. srpna 2016 na kolbišti v Zálesí. Jednalo se o již 10. ročník závodů.

Tradiční Safari pohár oživil letiště. Jana Vepřeková nesoutěží, připravuje se na mistrovství světa.

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 6.07.2016
V sobotu 2. července 2016 začal na královédvorském letišti mezinárodní závod v bezmotorovém létání - 19. ročník Safari poháru a 3. ročník neoficiálního mistrovství ČR dvousedadlových kluzáků. V obou kategoriích - jak singl kluzáků, tak dvousedadlových, m...

Aktuality pro TAMBOR Neckyádu 2016 - a navíc parádní fotogalerie z let 1989 a 1990!

Rubrika: ostatní sporty, 27.06.2016
Už tuto sobotu proběhne letošní TAMBOR Neckyáda! A z tábora organizátorů nám dorazily čerstvé novinky.

Na zimním stadionu se koná velký hokejbalový turnaj za účasti české reprezentace žen!

Rubrika: ostatní sporty, 25.06.2016
Každý rok se tradičně koná turnaj krajských výběrů hráčů do 15 let. Letos se krajské duely odehrají na půdě východočeského regionu ve Dvoře Králové nad Labem respektive jeho zimním stadionu. Ten kromě krajských žákovských družin přivítá i reprezentaci žen...

Jaroslav Tomanec opět mistrem Evropy v mrtvém tahu

Rubrika: ostatní sporty, Žireč, 17.06.2016
Jaroslav Tomanec ze Žirče, kterého můžete v létě vídávat v roli plavčíka na Tyršově koupališti, se vrátil z mistrovství Evropy ve Finsku se zlatou medaiilí. A ne jedinou.

Tradiční Tambor Neckyáda 2016 je za dveřmi! Jaké jsou letos změny?

Rubrika: ostatní sporty, 15.06.2016
Jaké jsou plány a změny pro letošní rok, na to jsme se zeptali hlavní organizátorky Zdenky Rychterové z Královédvorského vodáckého oddílu!

Medailový víkend královédvorských sokolů

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 15.06.2016
O víkendu 10. - 12. června se konal republikový přebor České obce sokolské ve sportovní všestrannosti, do kterého se mezi osmnácti závodníky župy Podkrkonošské - Jiráskovy probojovalo také šest závodníků ze Sokola Dvůr Králové n. L.

Okresní kolo odznaku vššestrannosti olympijských vítězů - duben 2016

Rubrika: ostatní sporty, Dvůr Králové nad Labem, 25.04.2016
Také v letoššním roce se rozběhla oblíbená soutěžž OVOV, která se zařadila mezi aktivity Českého olympijského výboru. Tuto soutěžž před lety vymysleli a iniciovali dva výborní češští atleti - Robert Změlík a Roman ŠŠebrle, aby motivovali ke sportování dět...

Sokolové přivezli 6 zlatých medailí ze župního přeboru v plavání

Rubrika: ostatní sporty, 6.03.2016
Celkem 44 závodníků ze 118, kteří nastoupili k župnímu přeboru v plavání, bylo ze Sokola Dvůr Králové n. L. Tolik závodníků jsme ještě na start plaveckých závodů nepostavili! A podařilo se nám vybojovat 18 medailí, to je o tři více, než v loňském roce.

Mrazivé počasí přeje ledu - na rybníku, asfaltovém hřišti i venkovním ateliéru

Rubrika: ostatní sporty, Královédvorsko, 21.01.2016
Množství sněhu místním sjezdovkám stále nepřeje, ale voda ve volné přírodě si užívá své pevné skupenství - a my s ní. Kromě bruslení na rybníkách či kluzištích se nabízí i ledový sochařský ateliér - přímo na rybníku.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|