Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

INOV-8 Gladiator Race Run na Apríla poprvé v Hradci Králové

Redakce / 18.03.2018
První závod Gladiator Race typu „RUN“ se ve své premiéře představí v Hradci Králové na Stříbrném rybníku a zahájí jarní sezonu OCR-Obstacle coures racing. V lokalitě, která bude svědkem podobné akce prvně, čeká závodníky zajímavá trasa a nové originální překážky.

Rychlý - čtyřkilometrový závod s komplexní škálou překážek, které dokonale prověří, jak jsou na tom závodníci před běžeckou sezonou, láká i „neběžce“, kteří by si podobný závod rádi zkusili, ale strach z fyzické nepřipravenosti jim to nedovolí. 

INOV-8 Gladiator Race / Run HK startuje po menších vlnách. Kratší vzdálenost, nenáročný terén a kategorie FUN (kategorie s možností jít závod opravdu na pohodu, zkoušet překážky bez hendikepů za jejich nesplnění) je ideální příležitostí, jak se s překážkovým závodem seznámit na vlastní kůži pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví ani fyzické kondice. 

SUPER VÍKENDDen před Gladiátorem se můžete "rozběhat" na klasickém běžeckém závodu Křížová desítka, který je rovněž v Hradci Králové a má stejného pořadatele.

Každý závodník v kategorii „FUN“ bude ve výsledkové listině veden v kolonce „ABSOLVOVAL“ čas nebude měřen. Samozřejmostí je i závod pro nejmenší -  kategorie „KIDS“. Pro všechny účastníky jsou připraveny pamětní medaile. Na diváky čeká velice atraktivní podívaná, neboť většina překážek bude v areálu kempu. Vstupné zdarma, občerstvení zajištěno.

Fotogalerie dole pod článkem je ze závodu Gladiátor race v Jaroměři - Josefově

Součástí závodu bude i kategorie štafet pro čtyřčlenné týmy a kategorie, která prověřuje partnerské vztahy - „MIX“.

Ideální termín a skvělá cena závodu, přilákala v prvním týdnu od spuštění registrace již 600 závodníků ve všech kategoriích. Kapacita závodu je stanovena na 1500 závodníků celkem.

Podrobné informace a přihlašovací formuláře najdete na stránkách závodu.

Zde se podívejte na jiný Gladiátorský závod. Ale nelekejte se, Hradecký závod bude určitě podstatně jednodušší! :-) FOTOGALERIE - Gladiator Race v Josefově

Související články
Gladiátoři se utkají v pevnosti Josefov v závodě Inov-8 GLADIATOR RACE
TAXIS GLADIATOR RACE: Do Pardubic míří česká běžecká špička i závodníci ze zahraničí a vše bude pod dohledem kamer České televize
Již tento pátek startuje letošní zimní závod Winter Gladiator Race v Jaroměři - Josefově a to na nových tratích!
Aneta Khýrová z oddílu Carla.kupkolo opět vítězně. Tentokrát na Křížové desítce v Hradci Králové
Jarní půlmaraton přilákal 300 běžců
Na milovický tankodrom se chystají tisíce Gladiátorů
Další ze série extrémních překážkových závodů míří 12. srpna 2018 do Pardubic
Vaše komentáře

Přečteno 243x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí