Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > krasobruslení

Krasobruslaři opět připravili skvělé představení na závěr sezóny

Redakce, / 15.03.2015
Členové Krasobruslařského klubu Dvůr Králové n. L. opět připravili skvělý zážitek všem svým příznivcům. Na závěr sezóny nacvičilo na čtyřicet nadšenců vystoupení na motivy pohádky Tři bratři. Nejprve plochu ovládla pohádka O šípkové Růžence, aby ji vzápětí vystřídala Červená Karkulka.
 

FOTOGALERIE - Krasobruslaři opět připravili skvělé představení na závěr sezóny

Skvělé výkony, krásné kostýmy, výborná choreografie, to vše přispělo k opravdu výbornému výsledku. A uznání si zaslouží nejen malí a velcí krasobruslaři, ale také jejich rodiče, kterých se do vystupování pouští rok od roku větší počet.

Když si uvědomíme, že se po celou sezónu připravují na závody a musí pilovat své povinné i volné jízdy, a k tomu dokázali nacvičit představení na takto skvělé úrovni, nezbývá než před nimi smeknout klobouk.

Díky za perfektní zážitek! Už se těším, co vymyslíte na příští rok!

Další fotografie na http://pajaspa.rajce.idnes.cz/Exhibice_Krasobruslarskeho_klubu_Sipkova_R...

-pš-


 

Související články
Chladící technologie na zimním stadionu je z roku 1968-69. Už přesluhuje.
Veřejné bruslení ve Dvoře Králové není jen pro děti, školu bruslení organizují hned dva oddíly

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 27x
 
 
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)

Brigáda na léto (Domov sv. Josefa)


Kalendář akcí