Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > ostatní sporty

Skvělé výkony závodníků POWERLIFTING DK na Mistrovství České republiky

Redakce, / 7.12.2022, Dvůr Králové nad Labem
Trojbojařskou sezónu pro naše závodníky jako každý rok ukončilo Mistrovství ČR v klasickém silovém trojboji a také Mistrovství ČR v klasickém benčpresu. Závodníci našeho oddílu po celou sezónu podávali skvělé výkony a za ně byli také na republikových mistrovství odměněni cennými kovy.

FOTOGALERIE - POWERLIFTING DK a skvělé výkony našich závodníků na Mistrovství České republiky!


Ve dnech 15.-16. října 2022 se v Dolní Břežanech konalo 10. Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v klasickém silové trojboji. 
Náš oddíl zde reprezentovalo celkem 7 závodníků: Kristýna Bedleková, Dominika Jansová, Linda Kutilová, Dominika Pokorná, Adam Preis, Lukáš Trtil, Matěj Vojtěch, kteří převedli úžasné výkony. Jakub Veselý na tomto závodě působil jako hlavní rozhodčí a delegát soutěže. 
Stříbrnou medaili pro náš oddíl vybojovala Dominika Jansová v kategorii do 63 kg. Domča nazvedala neuvěřitelných 392,5 kg (dřep – 140, benčpress – 87,5 kg, mrtvý tah – 165 kg) a zároveň skončila na 4. místě v absolutním pořadí žen. 
Další stříbrnou medaili v tomto závodě získal Matěj Vojtěch v kategorii do 66 kg, který nazvedal 542,5 kg (dřep – 185 kg, benčpress – 135 kg, mrtvý tah – 222,5 kg).

Dalším úspěšným závodem tohoto roku bylo 9. Mistrovství ČR mužů a žen v klasickém trojboji, které se konalo ve dnech 22.-23. října 2022 v Benešově u Prahy. 
Za náš oddíl se závodu účastnili 4 závodníci: Pavel Cajthaml, Matěj Marek, Ondřej Růžička a Lucie Špindlerová. 
Pavel Cajthaml získal stříbrnou medaili s výkonem 277,5 kg (dřep – 227,5 kg, benčpress – 175 kg, mrtvý tah – 275 kg) a zároveň skončil na 5. místě v absolutním pořadí mužů. Bronzovou medaili pro náš oddíl vybojoval Ondřej Růžička v kategorii do 74 kg, když nazvedal celkem 580 kg (dřep – 207,5 kg, benčpress – 132,5 kg, mrtvý tah – 240 kg).

Posledním závodem této sezóny bylo 6. Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v klasickém Benčpresu, které se konalo 12. listopadu 2022 v Rakovníku
Závodu se účastnili dva závodníci – Kristýna Bedleková, Adam Preis, kdy oba vybojovali stříbrné medaile. 
Kristýna předvedla výkon s 67,5 kg a Adam zvedl 122,5 kg třetím pokusem. Všem závodníkům přeje mnoho dalších úspěchů i v příští roce a zároveň chceme poděkovat našim sponzorům a městu Dvůr Králové nad Labem za podporu našeho oddílu.

Mgr. Anna Procházková
Powerlifting DK, z.s.


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 489x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Asistent prodeje (vinotéka Dvůr Králové)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí