Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport

Prázdninové sportování dětí ve Dvoře Králové bude opět každé úterý a čtvrtek od 17 hodin v parku

Redakce / 2.08.2022, Aktualizováno
AKTUALIZOVANÉ TERMÍNY CEST DO GLADIÁTORSKÉ ARENY Po loňském prvním ročníku budou i letos po celé prázdniny v parku Schulzovy sady tréninky pro děti, které se chtějí udržovat v kondici. Cílem je základní všestrannost a kompletní posílení kondice.

Bonusem pro děti budou návštěvy Gladiátorské areny v Hradci Králové, paradráhy v Trutnově, našeho koupaliště a také občasné cyklistické vyjížďky. Na trénování se budou podílet trenéři z několika sportovních klubů tak, aby byly obsaženy skutečně všechny prázdninové úterky a čtvrtky.

Tréninky budou vždy v úterý a ve čtvrtek od 17 do 18:30 (někdy déle). Čas je zvolen tak, aby už bylo chladněji a aby se mohly zúčastnit i děti, které budou přes den na příměstských táborech. Nebudeli předem řečeno jinak, tak srazy jsou u altánku v parku.

Náplň tréninku bude předem upřesněna ve FB skupině OCR Runners Dvůr Králové a také níže na této stránce (článek bude ukotven jako důležitý na titulce webu po celé léto).

Základnu budou tvořit děti z gladiátorské Sokolské party a z cyklokroužku. Přidejte se také. 

Ceny tréninku:
Protože jsou děti různě na prázdninách, tak samozřejmě nepočítáme, že by někdo chodil po celé prázdniny. Klidně můžou děti přijít i jen na 2 či 3 tréninky. Cena je stanovena na 100 kč/trénink. Cesta do Gladiátorské areny bude za 420 Kč do Trutnova na paradráhu za 200 Kč. Při platbě 5 tréninků bude jeden z tréninků zdarma. 

Tréninky ve Dvoře Králové se uskuteční za každého počasí - sportovat se dá i v altánku. Pokud budeme znát hodně špatnou předpověď předem, tak domluvíme tělocvičnu. V případě špatného počasí při cestě do areny se vybere náhradní termín, nebo program (třeba Jump arena)

Akci společně pořádají trenéři všestrannosti Sokola, Cyklokroužku, 24/7 Gym by Attitude a cyklo a běžeckého klubu Carla.kupkolo.cz. Uvítáme mezi sebou i trenéry z dalších sportovních klubů. 

Předběžné přihlášky s týdny, kdy budou vaše děti chodit, posílejte na e-mail: Jan.holan2013@gmail.com. tel.: 732 521 835


AKTUALITY:


úterý 2. spna - park -  - všestrannostní a OCR hry - bez kol
čtvrtek 4. srpna - Gladiátorská arena - odjezd ve 14 hodin od Gymnázia - nutno přihlásit na výše uvedeném telefonu
úterý 9. srpna park - cyklovýlet na houpačku v Chaloupkách
čtvrtek 11. srpna - park - všestrannostní a OCR hry - bez kol
úterý 16. srpn - upřesníme
čtvrtek 18. srpna - upřesníme
úterý 23. srpna - DOPOLEDNÍ VÝLET DO GLADIÁTORSKÉ ARENY V HK - nutno přihlásit na výše uvedeném telefonu. Odjezd patrně 8:00 od Sokolovny (upřesníme)
čtvrtek 25. srpna - upřesníme

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 583x
 
Hodnocení článku:
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.
11.10.2022 - Ve středu 12. října odpoledne bude probíhat údržba telefonní ústředny ve dvorské nemocnici. Může se tedy stát, že se tam v tuto dobu nebudete moc dovolat.
29.08.2022 - Na konci srpna navštívil Safari park letos již půl milióntý návštěvník.

Volná pracovní místa
Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí