Vyhledej
Královédvorsko > Sport > sport pro veřejnost

GLADIATOR RACE po druhé v roce 2018 míří do Josefova!

anonymně / 23.08.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Vyznavači extrémních překážkových závodů budou mít o prvním záříjovém víkendu opět svátek! Do pevnostního města Josefov totiž opět míří legendární závod INOV-8 GLADIATOR RACE, který opět nabídne závodníkům i návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek. Proběhnout se uvnitř opevnění a po valech kolem Josefova s broděním v Metuji se spoustou překážek - to patří k povinnostem každého, kdo si říká gladiátor.
 

V Josefově už se letos gladiátoři poprali sami se sebou a s nástrahami trati v rámci zimní verze INOV-8 WINTER GLADIATOR RACE v únoru. 

Nyní to vypadá, podle předpovědi, na opačný extrém v počasí - horko bude jednou z dalších překážek. To však zkušené gladiátory nemůže rozházet. Pro mnohé závodníky začala „kariéra" překážkového běžce právě na tomto závodě a vždy se sem rád vrací. A je opravdu proč. Lokalita pevnostního města Josefov dává závodu tu správnou energii, atmosféru a v cíli nekonečnou záplavu euforie!

Do závodu se mohou hlásit i děti, které budou startovat v neděli 2. září od 10:00 hod. Novinkou pro letošní rok jsou dvě nové kategorie, a to FUN, kdy si dospělí mohou proběhnout trať bez měření času a nemusí absolvovat všechny překážky, případně plnit handicapy za nesplnění. Druhou novinkou je kategorie FAMILY, která je primárně určena dětem mladším 6 let, které si trať mohou proběhnout v doprovodu svých rodičů a není jim měřen čas. Doprovodný program v podobě soutěží, ochutnávek a atrakcí bude přístupný i pro diváky.

Online registrace je možná do 26. 8. 2018 do 20:00,  po tomto datu bude již přihlášení možné pouze na místě.

Více na www.gladiatorrace.cz

Pořadatel: Sportvisio, z. s.

Střední 1724, Hradec Králové 50008
www.sportvisio.cz / www.gladiatorrace.cz
info@sportvisio.cz 
FB: Sportvisio / Gladiator race

FOTOGALERIE - GLADIATOR RACE po druhé v roce 2018 míří do Josefova!

 

Související články
Gladiátoři se utkají v pevnosti Josefov v závodě Inov-8 GLADIATOR RACE
Dája Dvořákové ze Sokola Jaroměř vybojovala zlato na Kids Winter Gladiator race v Josefově! A sokolští atleti přidali ještě další 3 medaile
GLADIATOR RACE oslaví své 5. výročí na závodech v Holicích, a to 15. - 17. 6. 2018
Letošní série závodů Gladiátor race začíná opět v zimním Josefově!

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 383x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.
16.12.2019 - Z rozhodnuti vlady ČR proběhne v úterý 17. prosince ve 12:00 spuštění sirén k uctění památky obětí události ve FN Ostrava. Zkouška sirén 1. ledna 2020 se ruší.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí