Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > sport pro veřejnost

Radost z pohybu - sportovní lekce pro děti ve Dvoře Králové

Redakce / 28.10.2018, Dvůr Králové nad Labem
Od října jsme v prostorech 24/7 GYM na Slovanech otevřeli sportovní lekce pro vaše děti a díky velkému zájmu do rozvrhu přidáváme další lekci, která bude probíhat každou středu od 17 do 18 hod. Pokud byste k nám chtěli přidat i vaše děti, rádi je přivítáme.
 

FOTOGALERIE - Radost z pohybu - sportovní lekce pro děti

Naším cílem je všestranný rozvoj pohybových dovedností a vytvoření vztahu ke sportu jako k celoživotní aktivitě. Lekce jsou vhodné pro holky i kluky od 7 do 15 let.

Každý trénink bude originální, základem bude všestrannost. Naučíme se správnou techniku základních cviků (dřep, klik, ale zaměříme se i např. na zvedání předmětů ze země, aby děti měly už odmala správné návyky), budeme šplhat, skákat, běhat... Děti se můžou těšit i na týmové hry a soutěže.

Jednorázová cena lekce 50 Kč. Nebo permanentka na 14 lekcí je za 550 Kč - tj. 39 Kč/lekci

Přihlásit na lekci se můžete na mob. čísle: 720 201 034.


Lucie Sýkorová
TS Attitude
 

Související články
Lucie Sýkorová z TS Attitude: „Výzvy jsou super. Motivují nás a dostávají z naší osobní "komfortní zóny”.
Zdravý pohyb pro děti - crossfit každou neděli na Slovanech (TS Attitude)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 140x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí