Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > tanec

Angeles Dance Group má třikrát titul Mistra ČR. Šílenství postupuje na mistrovství světa

Redakce / 31.05.2017, Dvůr Králové nad Labem, adg.kralovedvorsko.cz
Poslední dva květnové týdny byly pro ADG ve znamení velkých soutěží. Jako první vyrazili naši nejmenší „Pidilidi“ do Hronova, aby si vytancovali první místo v soutěži Hronovské jablíčko. Hned následující den jsme vyjeli na mistrovství České republiky v rámci Czech Dance Tour 2017 do Mladé Boleslavi. Zde to bylo opravdu fenomenální. Získali jsme zde 3x titul Mistra ČR.

FOTOGALERIE - ADG

Prvními mistry ČR se staly děti se skladbou pom pom „Kovbojská“, druhými jsou juniorky se skladbou „Pyšný jako páv“ a třetími naši dospěláci se skladbou „Kamufláž“. 

Umístění dalších našich skladeb bylo také více než úžasné. Děti se se skladbou show art „Mňam“ staly prvními vicemistry ČR a juniorky se skladbou show art „Štíři“ druhými vicemistry ČR

Atmosféra byla úžasná a naše štěstí nekonečné. 

Hned další čtvrtek 24. května a pátek 25. května jsme se jeli „poprat“ o další umístění. V Praze se konalo MČR v rámci soutěže Czech Dance Masters 2017. Ani zde jsme se neztratili. Největším úspěchem je titul prvního vicemistra v kategorii dospělých, kde nám se skladbou „Kamufláž“ první místo uteklo o jednu známku. 

Dalšími super úspěchy jsou 2. místo malé formace extraligy show art „Šílenství“, která si tímto zajistila postup na mistrovství světa. 

Dalšími velkými úspěchy jsou druhá místa a titul prvního vicemistra ČR  skladeb pom pom „Kovbojská“ a „Pyšný jako páv“. A úžasné je i páté místo juniorek v art show „Štíři“, kde je velmi velká konkurence a finálového kola jsme se z malých skupin probojovali jen my a podařilo se nám porazit i naše velké soupeře. 

Teď už se jen těšíme na naši Velkou taneční show do Strže, která bude 14. června, kde Vám předvedeme naše skladby. 

Velký dík patří všem našim tanečnicím, dále pak trenérkám Táně a Pavlíně, rodičům a všem vám, co nám fandíte.
Chtěli by jsme i poděkovat za finanční podporu Městu Dvůr Králové a Královéhradeckému kraji.
Dále pak naší partnerské organizaci TJ SOKOL za jejich trpělivost a portálu KRÁLOVÉDVORSKO.CZ za jejich aktivní přístup při získávání informací o nás :-)

Díky moc všem.

Eva Žižková

 

 

Další články Taneční skupina Angeles Dance Group

 
Vaše komentáře

Přečteno 1841x
 
Hodnocení článku:
KontaktANGELES Dance Group, z.s.
Zábřezí – Řečice
544 01
Trénujeme ve Dvoře Králové :-)

E-mail:   
FB: AngelesDanceGroup 
Tel.: 724 015 909 (Táňa Karbanová)
Web: http://www.angeles.cz/

Kalendář akcí