Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tanec

Attituďáky čekají prázdniny - shrnutí taneční sezony a plány na léto

Redakce, / 7.06.2017, Dvůr Králové nad Labem, attitude.kralovedvorsko.cz
Uteklo to velice rychle a už tu máme konec tanečního roku. V letošní soutěžní sezóně se nám dařilo – naši „stěnu slávy“ jsme rozšířili o více než 20 diplomů za 1. – 3. místa na různých soutěžích, a to i přes to, že hip hop patří k nejvíce obsazeným kategoriím!

FOTOGALERIE - Attituďáky čekají prázdniny

Závěrečná show v Hankově domě s rapperem Lipem

V pátek 2. 6. 2017 jsme pořádali velkolepou taneční show, která se konala v Hankově domě. V dopoledních hodinách bylo představení věnováno dětem ze školek a základních škol, ve večerních hodinách patřilo vystoupení příznivcům naší skupiny. A že jich bylo :)!
Diváci mohli vidět tanečníky ve věku od 3 let až po naše úžasné rodiče. Předvedli jsme nejrůznější taneční styly (street dance, break dance, pole dance). Bylo nám ctí mezi námi přivítat i naše vážené hosty - rappera Lipa a zpěvačku Yannu!
Tím jsme ale taneční rok neukončili – v sobotu nás totiž ještě čekala soutěž ve Rtyni v Podkrkonoší. Sice jsme byli po pátečním představení unavení, ale nedali jsme to na sobě znát a získali jsme krásné 3. místo za choreografii Prší a další 3. místo si i mezi velkou konkurencí vybojovala hlavní věková kategorie za choreografii Úniková hra.

Teď už se nemůžeme dočkat tábora a nového tanečního roku! Pokud by se někdo z vás k nám chtěl přidat, budeme se těšit na nábor (8. 9. od 16 hod v našem tanečním sále na Slovanech).

Rádi vás ale uvidíme i dříve. Budeme vystupovat např. na akcích: 
Život srdcem (24. 6. 2017), 
projekt MOWE (15. – 17. 7. 2017), 
a Den všech (2. 9. 2017).

Lucie Sýkorová
Foto: Jitka Mácová

Další články Taneční skupina Attitude DKnL

Související články
TS Attitude postupuje na mistrovství Čech ve Street show
Vaše komentáře

Přečteno 1015x