Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tanec

Kurzy břišních tanců ve Dvoře Králové n. L. (školní rok 2020-2021)

Redakce / 24.08.2020, Dvůr Králové nad Labem
Srdečně zveme na lekce břišních tanců pod vedením Kateřiny Krupkové. Výuka bude probíhat od 14. září opět každé pondělí v krásném zrcadlovém sále královédvorské ZUŠ R. A. Dvorského na náměstí T. G. Masaryka.
 

FOTOGALERIE - Kurzy břišních tanců ve Dvoře Králové n. L. (školní rok 2020-2021)

Pro úplné i ty věčné začátečnice je vypsána lekce v pondělí v čase 18:30-19:30. Na této lekci se bude vyučovat technika břišních tanců úplně od základů, ženy poznají své vlastní limity a dovednosti. Lekce budou vedené více v relaxačním duchu.
Pokročilejším tanečnicím je určená lekce v pondělí v čase 19:35-20:35, kde se mohou ženy těšit na obtížnější taneční techniku, kombinace i choreografie.

Proč břišní tance?

Břišní tance jsou vhodné pro všechny ženy bez rozdílu věku či postavy. Pomáhají s posílením celého těla, zejména pak s posílením pánevního dna a zádového svalstva. Jsou proto vhodným prostředkem proti bolestem zad či menstruačním bolestem. Též jsou vyhledávány ženami problémem otěhotnět či ženami v klimakteriu. Tance poskytují nejen zlepšení tělesné, ale zejména pak i psychické stránky. Během hodin je kladen důraz na správné držení těla a dýchání, které k tomu neodmyslitelně patří. Vzhledem k tomu, jak pestré tyto tance jsou, budou tanečnice v průběhu školního roku seznámeny i s vybranými styly a rekvizitami. Výuku vede lektorka Mgr. Kateřina Krupková, která má více než patnáctiletou taneční praxi v ČR i zahraničí.

Pokud Vás tyto tance lákají, ale nejste si jisté, přijďte si nezávazně vyzkoušet svou první lekci, která je pro nově příchozí zdarma.

Samozřejmě je možné, že se změní situace díky koronaviru a lekce se budou muset uskutečnit v náhradních prostorech, s jistými omezeními, či náhradní formou. V případě zájmu proto doporučujeme kontaktovat lektorku předem (email: khattya@email.cz, tel.: 739 165 692).

Kateřina Krupková
lektorka
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 305x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Technik PC / periférií (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí