Vyhledej
Královédvorsko > Sport > tanec

Medailová víkendová úroda taneční skupiny Angeles Dance Group

Redakce / 4.05.2017
O prodlouženém čarodějnickém víkendu jsme měli velmi napilno - protancovali jsme na soutěžích všechny 3 dny. V sobotu jsme jeli na zemské kolo soutěže Czech Dance Organization kategorií dětí a juniorů. Jelo se vlakem, a už to bylo pro všechny vzrůšo. Všechno dobře dopadlo, nikoho jsme nikde nezapomněli a přivezli jsme navíc dvě zlaté medaile. Ani výlety v dalších dvou dnech nebyly zbytečné.

V neděli se brzo ráno vyráželo do Chrudimi na zemské kole soutěže Czech Dance Tour dětské a hlavní věkové kategorie. Naše hlavňačky vybojovaly zlato a děti stříbro se show a bronz v pom pomech.

Ani ve svátek nebyl klid a pondělí ráno na prvního máje vyrážel autobus s juniorkami znovu do Chrudimi na CDT. Se svými skladbami v show a pom pomech získaly dvě stříbrné medaile.

Tento víkend bude opět nabitý a doufáme, že se zase budeme mít čím pochlubit.

Eva Žižková

Související články
Fotogalerie a video z galapředstavení Angeles dance group
Vaše komentáře

Přečteno 259x
 
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.
12.04.2024 - od 6. dubna 2024 se změnily ordinační hodiny lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé v nemocnici v Trutnově – o víkendech a svátcích budete moct navštívit LPS od 8 do 18 hod. Dětská pohotovost zůstává o víkendech a svátcích nezměněna od 8 do 20 hod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí