Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Sport > tanec

Medailové žně taneční skupiny Angeles Dance Group v Chrudimi

Redakce, / 27.03.2017, Dvůr Králové nad Labem
V sobotu jsme ještě před rozedněním vyrazili do Chrudimi, kde se konalo regionální kolo Taneční skupiny roku 2017. Atmosféra na soutěži byla neuvěřitelná a všichni jsme si ji užili. Výsledky byly parádní a naše radost neskutečná - posuďte sami.

FOTOGALERIE - Fotografie Angeles Dance group z regionálního kola Taneční skupina roku v Chrudimi

Naši nejmenší "Pidilidi" mají zlato, Děti se svou skladbou "Mňam" skončili na neoblíbeném čtvrtém místě, ale se svou "Kovbojskou" získaly krásné druhé místo. Juniorky a jejich skladby"Štíři" získaly zlatou a pom pom formace "Pyšný jako páv" stříbrnou medaili
Na závěr tanečnice z hlavní věkové kategorie získaly zlato za skladbu "Kamufláž", která všechny v sále nadchla. Děkujeme všem co nás podporují a fandí nám. 
Už se těšíme na další soutěž - a ta je brzy. V neděli 2. dubna vyrážíme do Hořic na 24. ročník Mistrovství republiky v mažoretkovém sportu
Přijeďte nás podpořit!

Eva Žižková

Související články
Angeles Dance Group - královédvorská taneční skupina s vlastní show
Medailový víkend královédvorské taneční skupiny ANGELES Dance Group
Fotogalerie a video z galapředstavení Angeles dance group
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1774x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí