Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Sport > volejbal

Naši volejbalisté hostili na dvojzápas Pragu Praha

Redakce, Radan Černý / 23.02.2016
Ranní zápas Tamboráci prohráli 0:3, ale odpolední od 14 hodin naopak 3:0 vyhráli. Přečtěte si, co k vylepšení ranního výsledku přispělo. A podívejte se na akční fotografie Lukáše Hlouška.

FOTOGALERIE - Volejbal II. liga - VK Tambor Dvůr Králové vs. TJ Praga Praha

1. zápas v 10 hodin


VK Tambor Dvůr Králové - TJ Praga Praha 0:3 (-21,-24,-21)
V sobotu 20. 2. se opět VK Tambor Dvůr Králové n. L. představil doma, tentokrát proti největšímu rivalovi v boji o záchranu - osmému týmu tabulky TJ Praga. Z předchozího vzájemného dvojzápasu vyšli naši volejbalisté po dvou porážkách bodově naprázdno, a tak měli soupeřům co vracet.
V úvodu jednotlivých setů prvního zápasu si domácí vždy vytvořili vedení, které se jim však nepodařilo udržet. Na vině byl opět neúčinný a často zkažený servis. Rychlá hra soupeřů pak dokonala vždy obrat a hosté tak mohli slavit tři body.

2. zápas ve 14 hodin


VK Tambor Dvůr Králové - TJ Praga Praha 3:0 (21,21,22)
K druhému zápasu Praga nastoupila v pozměněné sestavě, což domácí borci využili a první sadu vyhráli bez větších obtíží. Další dva sety se vyvíjely daleko dramatičtěji, tentokrát se ale Tamboráci mohli opřít o takticky vedené servisy, kterými zasypali hostující libero, a díky tomu zbývající sady získali ve svůj prospěch.

Přijďte na další zápas!

V posledním domácím dvojzápase uvítá VK Tambor Dvůr Králové n. L. 12. 3. od 10 a 14 hodin v hale ZŠ Strž první tým tabulky Teslu Brno. Přijďte podpořit a pomoct domácím královédvorským volejbalistům o udržení II. ligy.

Foto: Lukáš Hloušek

Odkaz na tabulku
VK Tambor DK si o jeden bod polepšil na osmé nesestupové místo!

Související články
Volejbalisté přivezli 2 body z Hronova
Volejbalisté Dvora porazili na domácí půdě Českou Třebovou
Dvorští volejbalisté tentokráte přijeli z utkání bez bodu. V sobotu budou ve Strži bojovat o udržení v 2. lize
Dvorský volejbal se s krajským přeborem nespokojí
Volejbalisté ze Dvara Králové převálcovali VK Hronov ve druhém zápase sezóny bez ztráty jediného setu
Související odkazy
Stránky oddílu
 
Vaše komentáře

Přečteno 299x
 
Hodnocení článku:
03.07.2021 - Od začátku roku se v Královéhradeckém kraji vyočkovalo 448 868 dávek vakcíny proti covid-19. Alespoň první dávku dostalo více jak 257 tisíc obyvatel.
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí