Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Sport > volejbal

Úspěch královédvorských mladých volejbalistek na krajském klání

Redakce / 14.06.2018, Dvůr Králové nad Labem
Halová sezona “šestkového“ volejbalu sice skončila, ale v plném proudu jsou všemožné turnaje na antuce i na písku pod vysokou sítí. Krásného výsledku dosáhly děvčata z Volejbalového klubu Dvůr Králové n. L.
 

Ve své premiéře na písčitém hřišti vybojovaly Andrea Sommerová a Karolína Hošková parádní třetí místo v turnaji plážového volejbalu dívek do čtrnácti let Královéhradeckého kraje. 

Soutěž probíhala dvoukolově. V prvním turnaji, 20. 5. 2018, se našim holkám podařilo na hřišti Slávie Hradec Králové postoupit mezi pět nejlepších párů z dvanácti účastněných, a tím si zajistit postup do finálové části, která se konala o týden později v krásném všesportovním areálu v Havlovicích.

Po napínavých utkáních ve skupině i následně v play-off  se Ája s Kájou mohly radovat z celkově třetího místa, což bylo v silné konkurenci Královehradeckého kraje velkým úspěchem. První i druhé místo braly páry z hradecké Slávie.

Je fajn, že holky dokázaly prodat své volejbalové zkušenosti, které společně s ostatními kamarádkami získávají v tréninkové skupině vedené především Radanem Černým při VK Dvůr Králové n. L.

Pokud i vy, holky a kluci, máte zájem o tento krásný, kolektivní sport nebojte  se přijít kdykoli mezi nás.   

Kontakty a informace můžete získat na webu oddílu www.volejbaldvurkralove.cz.


Karel Hošek
za tým trenérů  VK DK 

Související články
Do krajského přeboru II ve volejbalu se pro novou sezónu 2017/18 přihlásil i tým žen.

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 354x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí