Vyhledej
Královédvorsko > Turistika

Jste místní výrobce? Prezentujte se zcela zdarma na Uzavírání turistické sezony na Zvičině!

Redakce / 1.10.2019
Jste firma z Hořicka? Královédvorska? Trutnovska? Vrchlabska? Novopacka? Chcete se prezentovat před návštěvníky z celého Podkrkonoší? Přihlašte se se svými produkty na letošní zavírání turistické sezony na Zvičině, kterého se pravidelně účastní stovky lidí.
 

FOTOGALERIE - Jste místní výrobce? Prezentujte se zcela zdarma na Uzavírání turistické sezony na Zvičině!

Spolek Podzvičinsko společně se svými členy a partnery vás srdečně zve na akci Zavírání turistické sezony na Zvičině. S letní turistickou sezonou se symbolicky rozloučíme v sobotu 12. října 2019 na vrchu Zvičina. Letos nově proběhne na Zvičině Festival regionálních produktů, který nabídne návštěvníkům tradiční výrobky z celého Podkrkonoší. Akce proběhne od 11 do 17 h.

PŘIHLÁŠKA VÝROBCEJste-li z Podkrkonoší, či Krkonoš a chcete-li se zúčastnit se svými produkty přihlašte se na e-mail: info@podkrkonosi.eu
Podrobné informace vám sdělí Kateřina Karešová ze spolku Podzvičinsko na telefonu: 608 906 142

Regionální producenti se akce mohou zúčastnit ZCELA ZDARMA.
Jediným poplatkem je 100 Kč, pokud bude potřeba připojení elektřiny.

Na akci bude od středy 3. října zvát videopozvánka na sociálních sítích a z celé akce vznikne velká videoreportáž pro ZvičinaTV.
Z Horní Brusnice povede pochod „Kostelní cestou“ až na vrch Zvičinu.
Pro děti i dospělé bude připravena drakiáda a zábava na celé odpoledne. V Raisově chatě bude ke zhlédnutí výstava Podzvičinsko očima dětí a od 14 hodin proběhne slavnostní vyhlášení vítězů této soutěže. V Raisově chatě a v Hotelu Pod Zvičinou se budou vařit regionální pokrmy.

Jako obvykle nebude chybět ani živá hudba a občerstvení, či informační stánek s propagačními materiály z Podkrkonoší i z celého Královéhradeckého kraje. 

Zavírání turistické sezony a Festival regionálních produktů na Zvičině je připraven ve spolupráci s Královéhradeckým krajem, MAS Podchlumí, MAS Královédvorsko, DDM Jednička Dvůr Králové nad Labem, Raisovou chatou, Hotelem Pod Zvičinou, obcí Horní Brusnice, s regionálními výrobci a se členy spolku Podzvičinsko.

Těšíme se na shledání
DM Podzvičinsko

Více informací naleznete na www.podkrkonosi.eu nebo na Facebooku https://www.facebook.com/podkrkonosi/

 

Související články
Součástí tradičního Zavírání turistické sezony na Zvičině bude letos Festival regionálních produktů
Součástí slunečného Zavírání turistické sezony na Zvičině byl letos kromě drakiády i Festival regionálních produktů

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1196x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět