Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Turistika > koupaliště

Tyršovo koupaliště otevírá v úterý 29. května 2018

Redakce / 28.05.2018, Dvůr Králové nad Labem
V pondělí 28. května rozhodl zástupce Krajské hygienické stanice spolu s ředitelem Technických služeb Dvůr Králové nad Labem o možnosti otevřít areál Tyršova koupaliště veřejnosti již v úterý 29. května. Toto rozhodnutí jistě ovlivnila i předpověď počasí, která slibuje na poslední květnový týden tropické teploty. Teplota vody v plaveckém bazénu se vyšplhala již na 22°C.
 

FOTOGALERIE - Tyršovo koupaliště v červnu 2017

Areál Tyršova koupaliště bude tak pro letní sezonu 2018 otevřen v úterý 29. května v 8:30 hod., tedy jako jeden z prvních v celém širokém regionu. Zítřejším dnem také začne na pokladně koupaliště prodej permanentek a kabinek na sezonu. 

Cena jednorázových vstupenek zůstává stejná jako v předchozích letech. Vzhledem k tomu, že loni nabízel areál omezené služby pro rodiny s dětmi kvůli rekonstrukci dětského brouzdaliště, byla pro letošní rok snížena cena rodinných permanentek, a to na 250 Kč / 10 vstupů, 600 Kč / 30 vstupů, 1100 Kč / 60 vstupů. 

Koupalište bude otevřeno denně od 8:30 do 20:00 hod.

K dispozici je velký plavecký bazén (50 m), rekreační bazén a dětské brouzdaliště s atrakcemi.
Občerstvení v areálu provozuje Americana bar.  
V areálu jsou k dispozici zdarma i sportovní hřiště - workout, ping-pongové stoly, minigolf, beachvolejbal, asfaltové hřiště na tenis či basketbal. Sportovní nářadí a vybavení je možné si vypůjčit za poplatek u plavčíka.

U koupaliště je bezplatné parkoviště, kola lze zaparkovat v zamřížované kóji před vstupem do areálu, dovnitř do areálu se s koly nesmí!

Okolní koupaliště
Koupaliště v Jaroměři se otevře 2. června, ceny vsutpného zůstávají stejné.
Koupaliště v Trutnově otevře až 15. června vzhledem ke stavebním pracem, které tam stále probíhají.
Lázně Dachova jsou zatím otevřena je pro slunění, koupání za dozoru plavčíka je možné až od června.
Koupaliště v Miletíně otevírá až v 3. červnovém týdnu. 
Koupaliště v rámci kempu obce Pecka byl otevřen již tento víkend (26.-27. května 2018).

Kateřina Sekyrková
 

Související články
Svítání nad Tyršovým koupalištěm ve Dvoře Králové nad Labem
Tyršovo koupaliště vstoupí do 85. sezóny s opraveným a vybaveným brouzdalištěm pro nejmenší
Tyršovo koupaliště má letos levnější vstupné pro rodiny - vstup vyjde na méně než 19 Kč
Opuštěné koupaliště

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 7432x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí