Vyhledej
Královédvorsko > Turistika > tipy na výlet

Ani špatné počasí nemusí zastavit výlet do Lázní pod Zvičinou. Zejména děti budou nadšené

Redakce, / 15.04.2017, Aktualizováno , Bílá Třemešná
Všude je krásně, když je krásně. Co ale vymyslet za aktivity pro malé děti, když venku zrovna sluníčko nesvítí, vítr fouká, prostě celkově je nevlídno? Máme pro vás tip na jedno místo na Královédvorsku. Kombinace nemalé dětské herny, dobré kávy a dalšího občerstvení je pro rodiče nejen malých dětí ideálním řešením.

FOTOGALERIE - Herna pro děti v interiéru Hotelu pod Zvičinou

Určitě znáte tradiční výletní místo Lázně pod Zvičinou u Bílé Třemešné. Pro ty, kdo by snad váhali: je to původní lázeňské místo pod místní "horou" Zvičina vzdálené 10 km ze Dvora Králové směr Dolní Brusnice. Tam už všude vidíte navigační tabule k Hotelu pod Zvičinou, zabloudit nemůžete. 

Je tam krásně, když je venku krásně – čerstvý vzduch, výhled na panoráma Krkonoš. Ale co když prší? A tady je právě náš tip na výlet, zejména pro rodiny s dětmi:
mají tu ZÁBAVNÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ POD STŘECHOU, a to si vaše nejmenší děti určitě užijí. 
Budou překonávat překážky, soutěžit mezi sebou, najdou si nové kamarády, prostě mohou dovádět. Nechybí tu skluzavky, tunel, prolézačky, opičí dráha, pro ty zdatnější boxovací válec, pro ty menší zase bazének s míčky, pro zvídavé herní panely nebo různé stolní hry.
Děti si užijí zábavu a rodiče zatím mohou klidně relaxovat bez obav, že by se dítkám něco stalo. Příjemné posezení u kávy, čaje či sklenky jiného dobrého nápoje s něčím malým „na zub“ určitě přijde vhod.
A až budou děti unavené ze hry, budou mít jistě obrovský hlad. Příjemné odpoledne tak můžete zakončit společnou večeří v restauraci Hotelu pod Zvičinou.
A kdyby se náhodou vyčasilo, mohou děti prozkoumat i venkovní aktivity - od farmy s živými domácími zvířaty až po venkovní wourkout pro děti u torza skutečného skokanského můstku. Někomu bude ale třeba stačit jen všudepřítomný okolní les.

Tak ať se vám výlet vydaří!


Související články
Koupání v pramenité vodě na Královédvorsku - Lázně pod Zvičinou
Jídlo jako divadlo - gastronomická kreativní dílna v rámci Vítání jara v Lázních pod Zvičinou
V korunách stromů po dřevěném chodníčku - Stezka korunami stromů v Krkonoších
Horké lázně v lázních - tradiční hot tubs Pod Zvičinou
Vaše komentáře

Přečteno 2796x
 
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí