Vyhledej
Královédvorsko > Turistika > zajímavá místa

Rybník Dubina je letos vypuštěný. Bruslit se bude jinde

Redakce / 23.11.2016, Bílá Třemešná
Rybník Dubina je jednou z vodních ploch, na které se během tuchých zim skvěle bruslí. Letos si však bruslaři a hokejisti budou muset najít jiné místo i kdyby mrzlo až praštilo: rybník Dubina je vypuštěný. Nevšední pohledy na podzimní vypuštěný rybník zaslala naše čtenářka Pavla Hamplová, moc děkujeme!
 

FOTOGALERIE - Podzim na Dubině

I bez vody je Dubina jedno ze zajímavých míst na nedělní procházku. Tuto neděli obzvláště: v místní restauraci Dubina u fotbalového hřiště je mini vánoční jarmark (10-14 hod.) a odpoledne vánoční dílničky. Takže Dubina žije i v zimě!

Foto:  Pavla Hamplová
 

Související články
Silvestr na Dubině - speciální nabídka pro čtenáře Královédvorska
Pronájem restaurace Dubina v Bílé Třemešné

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1332x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí