Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy

Zlatého Ámose Jana Flídra vítala v pondělí celá škola. Nechyběl ani vítězný taneček.

Redakce / 21.03.2016, Dvůr Králové nad Labem
Po prvním zazvonění nikdo neseděl v lavici nebo nestál za katedrou. Pondělní vyučování začalo na základní škole 5. května ve Dvoře Králové netradičně. Všichni byli venku před školou a masově vítali vítěze letošní ankety o nejoblíbenějšího učitele - Jana Flídra - Zlatého Ámose.
 

V pátek 18. března získal Jan Flídr jako první učitel ve Dvoře Králové titul nejoblíbenějšího učitele - Zlatý Ámos. Po víkendu ho tak čekalo ve škole odpovídající přivítání. Červený koberec, po kterém oceněný učitel slavnostně procházel, lemoval špalír diváků - žáků a kolegů- učitelů. Jan Flídr má smysl pro humor a nezkazí žádnou legraci. Ani dnes nezklamal. Všem přítomným předvedl svů vítězný rap. Měl mezi školáky velký ohlas!

Uvítací ceremoniál při příchodu do školy :-)
Sestřih z finálového klání


Rozhovor s Jan Flídrem, který vznikl pár dnů před pátečním finále, čtěte zde.


 

Související články
Královédvorský učitel Jan Flídr ve finále letošní ankety Zlatý Ámos!
Učitel ze Dvora Králové bude v pátek bojovat o Zlatého Ámose. Hlasovat pro Jana Flídra můžete i vy do pátku 18. března 12 hod.
Základní škola v Miletíně vyhrála Hejtmanův pohár v zapojení dětí do sportu
Královédvorský učitel Jan Flídr a jeho třída hrají hlavní role v reklamním spotu MŠMT
Petra Chmelíková ze Dvora Králové získala titul Krajský Ámos a postoupila mezi 16 semifinalistů souteže Zlatý Ámos

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 907x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
25.05.2020 - Město Hradce Králové rozdělí mezi místní podnikatele zasažené koronavirovou krizí deset milionů korun. Schválením programu Antivirus - program peněžité pomoci o tom dnes rozhodli zastupitelé města. Město tím chce zmírnit dopady zejména na drobné podnikatele a živnostníky, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít provozovny. Příspěvek bude činit až 25 000 korun pro jednoho žadatele.
04.05.2020 - Dnes se opět sejde Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje, které bude mimo jiné hlasovat o dotacích pro regionální rozvoj, životní prostředí a zemědělství, které na svém minulém zasedání neschválilo.
29.04.2020 - Od 1. května se otevírají informační centra národních parků a jeskyní v ČR.
29.04.2020 - V sezoně 2019/2020 vynaložil Královéhradecký kraj na údržbu svých silnic necelých 116 milionů korun, což je nejméně za posledních sedm let. Oproti plánu kraj ušetřil 45 milionů korun.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (MěÚ Dvůr Kr. n. L.)

Vedoucí ODP (Město Dvůr Králové n. L.)

Vedoucí OŽP (MěDvůr Králové n. L.) 

Učitel na II. stupni ZŠ (ZŠ a MŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí