Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Vzdělávání > kroužky mimoškolní

Masterchef Zvičina 2023: Halí belí, všude zelí!

Redakce, / 15.01.2023, Dvůr Králové nad Labem
V sobotu 14. ledna 2023 se na Zlatničce ve Dvoře Králové sešlo mnoho malých i velkých skautských kuchařinek a kuchařů, kteří kouzlili ve svých kotlících jídla ze zelí a se zelím: polévka zelňačka na mnoho způsobů, boršč, bramboráky, halušky, plněné knedlíky, bramborové knedlíky s uzeným masem a různé zelné (vitamínové) saláty.
Jako dezert byly podávány koláče, palačinky s nutelou a banány, muffiny a další výborné dobroty (některé předem připravené doma).

Tříčlenná porota měla velice těžké rozhodování v hodnocení těchto chutných a voňavých výtvorů. Skautky i skauti ukázali, že jsou schopni rozdělat oheň a na něm si uvařit.

Do hodnocení týmů se započítávalo i zahlazení ohniště, aby nebylo poznat, kde se nacházelo.

Junák - český skaut, středisko Zvičina

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 458x
 
Hodnocení článku:
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.

Volná pracovní místa


Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí