Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > kroužky mimoškolní

Taneční skupina TS ATTITUDE nabízí spoustu aktivit i dospělým

Redakce / 6.09.2016, Královédvorsko
Tělocvična TS Attitude není jen taneční prostor. Je to skutečně tělocvična. A letos se zde budou dít věci: nejen Ladies dance, Pole dance nebo strečink, ale i pro chlapy pořádné cvičeníčko mučeníčko: SM system, crossfit, závěsné systémy a nakonec možná bude od nového roku i tanec rodiči s dětmi! Jak může takové cvičení v prostorách TS Attitude nakopnout vaši fyzičku, se můžete přijtí podívat v sobotu 10. září na Tyršovo koupaliště.

Street dance - DOSPĚLÍ/ SENIOŘI 

Taneční lekce pro dospělé se spoustou zábavy určené pro dospělé, rodiče i prarodiče. Výběr mezi soutěžní a nesoutěžní složkou. Žádné náročné pohyby. Přijďte se odreagovat .

Cena: 40 Kč/lekce nebo 800 Kč/rok

Nábor do TS Attitude DKnL se bude konat 9. a 16. září od 16 hod na Slovanech. ZDE se dohodneme, kdy budou lekce probíhat.

LADIES DANCE

Pro všechny ženy, které si chtějí zatančit styly: twerk, dancehall a další. Lekce jsou otevřeny každou neděli od 17 hod a může se jich zúčastnit každá z vás - začátečníce i pokročilé.

Cena lekce pro veřejnost: 70 Kč (při zakoupení permanentky na deset lekcí je cena 55 Kč/hod). Cena lekce pro Attituďáky: 30 Kč.


POLE DANCE - novinka

Pro všechny ženy, které mají zájem o tanec na tyči. Posílíme nejen střed těla a naučíme se krásné pohyby, které se ale nedají zvládnout bez pořádné dřiny! 

Cena lekce: 100 – 150 Kč/hod. Více info od 15. 9. 2016 na webu www.ts-attitude.com


STREČINK

Na lekce strečinku, které jsou určeny pro širokou veřejnost, můžete přijít vždy v pondělí od 17 hod. Lekce jsou vhodné pro děti od 7 let i pro dospělé. Cena lekce pro veřejnost: 70 Kč (při zakoupení permanentky na deset lekcí je cena 55 Kč/hod). Cena lekce pro Attituďáky: ZDARMA (pro soutěžní složku – baby, děti, junioři, hlavní věk. kat.), pro nesoutěžní složku: 30 Kč.


Fitness pro ženy

Zvedněte si sebevědomí nejen krásnějším, pevnějším tělem, ale i lepší fyzičkou. Dobrá nálada po cvičení zaručena :)). Přijďte si vyzkoušet lekce FITNESS PRO ŽENY, které budou probíhat ve čtvrtek od 17 hod a neděli od 18 hod (změna dnů a časů možná - dle požadavků většiny z vás) - vždy minimálně 2krát týdně, dle zájmu (nejméně 5 lidí na lekci). Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč!


Crossfit

Cílem tohoto tréninku je rozvíjet sílu a fyzickou kondici. Nepoužíváme posilovací stroje, ale pracujeme s váhou vlastního těla. Základy našich tréninků: funkční cviky, vysoká intenzita a neustálá rozmanitost. Reálný svět vyžaduje daleko víc než svaly trénované izolovanými cviky v posilovnách. Pomocí funkčních cviků vás trénujeme pro život, krizové situace a sportovní výkony všeho druhu. Naší specializací je nespecializovat se. Tréninky, které pro Vás na každou hodinu připravíme, bude odlišný od všech, které už jsme odcvičili. Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč!


Technika a silové tréninky

Lekce jsou zaměřené na naučení správné techniky cviků z oblasti atletiky, gymnastiky a olympijského vzpírání (např. běh, dřepy, kliky, shyby, sedy lehy, mrtvý tah, bench press, push press atd.). Tyto vedené tréninky probíhají každé úterý a čtvrtek od 17 hod. Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč


SM metoda

SM systém (neboli stabilizační a mobilizační systém) se používá u lidí s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. Používané cviky pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožnují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Tato metoda je vhodná pro děti, ženy, muže, seniory, pro těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je určen pro lidi, kteří mají problém s bolestmi zad nebo chtějí poruchám páteře předejít. Tento druh cvičení lze použít jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu. Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč!


Závěsné systémy

Přijďte si vyzkoušet vedené lekce na závěsném systému. Vhodné pro začátečníky i pokročelé. Lekce probíhají v pondělí a ve čtvrtek od 18 hod. Cena jedné lekce je při jednorázových vstupech 70 Kč, možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 550 Kč!

+ od pololetí chystáme tanec rodičů s dětmi ! Sledujte nás na www.ts-attitude.com nebo na facebooku Taneční skupina Attitude.

Rozvrh lekcí bude zveřejněn 17. září na našich webových stránkách ww.ts-attitude.com. Pokud máte o lekce zájem, kontaktujte nás na mobilu: 720 201 034.

Související články
Lucie Sýkorová z TS Attitude: „Výzvy jsou super. Motivují nás a dostávají z naší osobní "komfortní zóny”.
Zájmová činnost a kroužky pro školáky na Královédvorsku ve školním roce 2016/2017
TS Attitude - nabídka nejen tanečních hodin pro děti
Lucie Sýkorová na třetím místě v Night Gladiator Race v Josefově!
TS Attitude postupuje na mistrovství Čech ve Street show
Zájmová činnost a kroužky pro školáky na Královédvorsku ve školním roce 2017/2018
Jsme pyšné na svůj tým Attituďáků! Za první soutěžní víkend máme posbírané 4 medaile.
Taneční prázdninové workshopy na zkoušku
Vaše komentáře

Přečteno 412x
 
Hodnocení článku:
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.
19.04.2021 - Od pondělí 19. dubna 2021 se provoz Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem vrací do standardního režimu bez omezení. Stále však platí epidemiologická opatření.

Volná pracovní místa
Všeobecná zdr. sestra (Domov. sv. Josefa)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)

Stavební technik (Juta, a.s.)

Vychovatel/ka (ZŠ Sch. sady)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí
28.04.2021 08:00 - 30.06.2021 20:00
Umění bez galerie
4.06.2021 09:00 - 1.08.2021 16:00
Milan Chabera: MÍJENÍ (výstava obrazů)
18.06.2021 09:00 - 29.08.2021 16:00
Dvorské retro (výstava)
19.06.2021 18:00 - 20.06.2021 00:00
Řecká zábava