Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > střední školy

Den otevřených dveří na SPOŠ ve Dvoře Králové (3. listopadu 13 - 17 hod.)

Redakce / 2.11.2022, Dvůr Králové nad Labem, sposdk.kralovedvorsko.cz
První letošní den otevřených dveří připravuje největší střední škola v regionu na čtvrtek 3. listopadu 2022. Škola nabízí studium v 7 oborech, z toho 6 maturitních.

Po 3 letech je letos opět možné na den otevřených dveří přijít bez jakýchkoli restrikcí a rezervací ve čtvrtek 3. listopadu v době od 13 do 17 hodin.

Zájemci o studium na této škole si mohou vybrat ze 7 oborů. Škola má více budov, které se nacházejí navzájem v docházkové vzdálenosti, přesto doporučujeme si předem najít budovu, která patří k vybranému oboru. 

Technické maturitní obory Aplikovaná chemie (FORENZNÍ ANALÝZA) a Informační technologie (KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST) pokračují ve více než 130leté tradici výuky na Střední průmyslové škole Dvůr Králové. Tyto obory najdete v BUDOVĚ I na nábřeží J. Wolkera. 

Na mnohaletou tradici Obchodní školy a Obchodní akademie navazuje studium oboru Cestovní ruch - BUDOVA H opět na nábřeží J. Wolkera. 

Mezi širokou veřejností jsou známé obory zaměřené na osobní služby. Jedná se o maturitní obory Kosmetické služby a Masér sportovní a rekondiční. Kadeřník s obory vizážista nebo pánský holič/stylista je naším jediným učebním oborem a připravuje žáky na samostatné podnikání v této oblasti. Seznámit se se zázemím a učiteli v těchto oborech můžete na BUDOVĚ S vedle hlavní budovy školy (ulice E. Krásnohorské).

Mezi nejnovější maturitní obory patří žáky hojně vyhledávaná Bezpečnostně právní činnost. Ta má své zázemí v BUDOVĚ H na nábřeží J. Wolkera. 


PARKOVÁNÍ

Vhodná parkovací místa jsou v mapě označená zelenou barvou. Popis zázemí pro žáky školy

V areálu SPOŠ Dvůr Králové se nachází kromě budov školy veškeré zázemí včetně vlastní jídelny, domova mládeže, cvičné restaurace s kuchyní a nepostradatelného sportoviště s workoutem, vše v docházkové vzdálenosti a v blízkosti centra města. Samozřejmostí je pokrytí budov SPOŠ velmi rychlým internetovým připojením včetně Wi-Fi.

Žáci SPOŠ, která spadá pod Královéhradecký kraj, mají po dobu studia zdarma licenci na produkty Microsoft Office.

Další dny otevřených dveří: 

(na fcb školy jsou založeny pro všechny dny události)


Další články SPOŠ Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše komentáře

Přečteno 283x