Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > střední školy

Environmentální kurz gymnazistů na Pecce

Redakce / 10.10.2019, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
V pondělí 23. září jsme se my – třída 1.C Gymnázia Dvůr Králové nad Labem – vypravili na tradiční environmentální kurz do peckovského kempu. Pedagogické trio – naše paní třídní učitelka Alena Heřmanová, paní učitelka Polášková a pan učitel Stránský – si pro nás připravilo bohatý program, který zajistil zábavu na celé čtyři dny pobytu.

FOTOGALERIE - Environmentální kurz gymnazistů na Pecce

Aktivit bylo nespočetně mnoho, ať už šlo o stavění domů pro učitele, vyrábění přírodovědných plakátů nebo oblíbené hraní scének kolem táboráku, vždy jsme si udělali skupinky, ve kterých jsme se navzájem poznávali. Zálibou pana učitele bylo jistě řazení do řady, jelikož jsme nejspíše vypotřebovali všechny možné varianty – od barvy vlasů přes velikost dlaně až k datu narození.
Během kurzu nás také přijeli pozdravit paní učitelka Šecová a pan učitel Špaček, kteří si pro nás připravili vlastní program.
Volného času příliš nebylo, když však ano, zahráli jsme si na beachvolejbalovém kurtu nebo se večer sešli u táboráku, kde jsme si s hudebním doprovodem našich nadaných spolužáků zazpívali své oblíbené písně.
Trochu adrenalinu nám přidala i noční dobrodružství, kdy se na chatkách pořádaly pavoučí hony.
Čtyři dny „utekly jako voda“ a nás čekal závěrečný večer, kdy si pan učitel Špaček připravil stezku odvahy, což byl pro mnohé zlomový okamžik a zkouška psychiky. Tu však přece jenom nakonec zvládl každý a s dobrým pocitem jsme naposledy ulehli do postele.
Poslední den jsme si zabalili a po dopolední aktivitě i obědě jsme se vrátili na vlakové nádraží, odkud nás vlak dovezl až do Dvora.
Očekávání nás všech se nakonec splnila, kurz jsme si užili jako třída a už se těšíme na další akce. Zároveň také děkujeme pedagogickému doprovodu, který nám tento pobyt zařídil a výrazně obohatil.

Lucie Janská, Nela Hillermannová, Barbora Síbrová (1.C)

Další články Gymnázium Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 538x
 
Hodnocení článku: