Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > střední školy

Lednový termín Dne otevřených dveří přilákal přes 200 lidí

Redakce / 10.01.2019, Dvůr Králové nad Labem, gymnazium.kralovedvorsko.cz
Ve středu 9. ledna 2019 si zájemci o studium na gymnáziu ve Dvoře Králové měli možnost nejen prohlédnout školu, ale také se osobně setkat s pedagogy a zástupci školy. Všední den využilo k seznámení se školou více než 200 lidí z celého regionu, většinou rodiče s nezletilými dětmi.
 

FOTOGALERIE - Den otevřených dveří gymnázium DKNL

Součástí Dne otevřených dveří byla kromě prezentace jednotlivých učeben a učebního plánu i beseda s vedením školy. Široká veřejnost tak měla možnost dostat odpovědi na všechny otázky týkající se nejen blížícího přijímacího řízení, ale také novinek na dvorské střední škole přímo od ředitelky Mgr. Martiny Kubíkové a zástupce ředitele Mgr. Jiřího Erlebacha. Odpoledne byli ve škole přítomni i žáci gymnázia, kteří pomáhali učitelům s ukázkami vybraných hodin. 

Další Den otevřených dveří je naplánován na sobotu 16. února 2019 od 9:00 do 12:00 hod. V 10:30 hod. proběhne opět beseda a informativní schůzka o studiu v aule školy. 

Gymnázium ve Dvoře Králové otevírá každý rok 1 třídu s kapacitou 30 žáků na 4leté i 6leté studium. Loni se na tuto školu hlásilo 69 zájemců na 4leté a 45 na 6leté studium. Oba ročníky byly naplněny.

Kateřina Sekyrková

Další články Gymnázium Dvůr Králové

 

Související články
Dvorské gymnázium otevírá jazykové kurzy i pro širokou veřejnost
Den otevřených dveří na gymnáziu ve Dvoře Králové (16. února 2019)
Gymnázium ve Dvoře Králové dokazuje, že rozhodnutí o jeho samostatném fungování bylo správné

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1521x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět