Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy

Hledáme posilu do týmu - ZŠ Křišťál v Jaroměři

Redakce / 5.06.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Základní škola Křišťál v Jaroměři využívá malotřídní systém, podobně jako vesnické školy. Považují v ní za výhodné vzdělávat věkově smíšené skupiny, které se mohou vzájemně přirozeně obohacovat. Právě tato škola hledá dalšího učitele.
 

FOTOGALERIE - Hledáme posilu do týmu

Výuka probíhá v blocích a učí se podle individuálních vzdělávacích plánů. Cílem je pomoci každému žáku dosáhnout svého osobního maxima, nikoli mu znemožnit další rozvoj. Žáci neznámkují, využívá se slovního hodnocení formativního typu, vede k sebehodnocení. 

Od 1. 9. 2017 funguje ZŠ Křišťál jako základní škola v rejstříku MŠMT a poskytuje plnohodnotné „formální“ vzdělávání, které i přes využívání netradičních a inovativních pedagogických prvků a postupů splňuje veškeré zákonné normy.

Miroslava Paličková


 

Související články
Jaroměř má soukromou základní školu - ZŠ Křišťál. V regionu je výjimkou
Kurz Respektovat a být respektován v Jičíně (listopad 2018)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 188x
 
 
 
Zpět
14.01.2019 - Na silnice I/37 v části obce Kocbeře je ledovka, kamiony stojí. Zvýšená opatrnost doporučena na celých 24 hodin.
08.01.2019 - Silnice I/37 Trutnov - Jaroměř je v části Hajnice průjezdná se zdržením. Tvoří se kolony kvůli dopravním nehodám. Zjistěte si před cestou aktuální stav, případně zvolte cestu přes Hajnici, i tam však opartně.
08.01.2019 - Nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. se dohodly s VZP na poskytování stávajícího rozsahu zdravotní péče v kraji do dalších let.
31.12.2018 - Dnes je uzavřen městský úřad ve Dvoře Králové. Úřední hodiny Krajského úřadu Královéhradeckého kraje jsou zkráceny na dobu 8:00 – 12:00 hod.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí