Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ a PrŠ Dvůr Králové

Sportovci z celého okresu se sjeli do Dvora

Redakce, / 18.05.2018, Královédvorsko, praktickaskola.kralovedvorsko.cz
Třikrát zdar jste mohli zaslechnout v úterý 15. května 2018 na letním stadionu ve Dvoře Králové nad Labem. Neslyšeli? Zaznělo totiž na zahájení i ukončení okresního kola atletického čtyřboje žáků speciálních škol.
 
Tento den se do Dvora sjeli sportovci z Vrchlabí, Dolního Lánova a Úpice a spolu ještě se žáky Základní školy a Praktické školy Dvůr Králové nad Labem se utkali v několika disciplínách. Každého čekal běh na 60 metrů, skok daleký, hod kriketovým míčkem a dlouhý běh – dívky 800 m a pro chlapce 1500 m. 

Všech osmnáct sportovců hrálo celou dobu fér, dali do svých výkonů vše, co mohli, a věřím, že všichni netrpělivě očekávali vyhlášení výsledků. 

Mezi dívkami zvítězila Erika Husárová z Dolního Lánova, na druhém místě se umístila Marie Šmatárová ze Dvora Králové nad Labem a bronzovou příčku obsadila Marie Miková z Dolního Lánova. 

Z chlapců se vítězem stal Filip Ringl ze Dvora Králové, stříbrný byl Dominik Husár z Dolního Lánova a třetí místo získal také „Lánovák“ Jiří Gabor. 

Celá tato vítězná šestka se utká s dalšími sportovci ve čtvrtek 24. května na krajském kole. Držte jim taky palce, ať se dostanou na tu vysněnou „republiku“.

Další články Základní škola a Praktická škola

 

Související články
Zápisy prvňáčků do škol na Královédvorsku na školní rok 2018/2019
Úspěch žáků ZŠ a PrŠ v turnaji ve vybíjené

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 442x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt

Základní škola a Praktická škola, 

Dvůr Králové nad Labem,
Přemyslova 479


Základní škola a Praktická škola

Přemyslova 479

544 01 Dvůr Králové nad Labem


Telefon: 499 622 476, 499 320 751

E-mail:

Web: www.zs-dk.cz

Fcb: https://www.facebook.com/ZSPSDK/

ID schránky: nngdqiu


Kalendář akcí