Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy

Základní škola Dubenec se pyšní svým učitelem. Stal se trenérem roku

Redakce / 7.11.2018, Dubenec
Náš skvělý učitel Bc. Lukáš Novák si v sobotu 27. října 2018 odvezl ze Sparta Arény v Praze prestižní hlavní cenu trenéra mládeže Díky trenére! Odměňuje ty trenéry, kteří přivedou ke sportu co nejvíce dětí a naučí je mít sport rád, smyslu pro povinnost a fair-play. Zároveň z nich vychová nejenom dobré sportovce, ale i dobré lidi.
 

FOTOGALERIE - Základní škola Dubenec se pyšní svým učitelem. Stal se trenérem roku

Základní škola Dubenec se pyšní svým učitelem. Stal se trenérem roku Náš skvělý učitel Bc. Lukáš Novák si v sobotu 27. října 2018 odvezl ze Sparta Arény v Praze prestižní hlavní cenu trenéra mládeže Díky trenére! Odměňuje ty trenéry, kteří přivedou ke sportu co nejvíce dětí a naučí je mít sport rád, smyslu pro povinnost a fair- play. Zároveň z nich vychová nejenom dobré sportovce, ale i dobré lidi. Lukášova cesta k ní začala v jeho rodném městě Česká Lípa, odkud se v patnácti letech vydal do Hradce Králové na střední školu. Následně studoval na Univerzitě Hradec Králové. Poté ho osud zavál do obce Dubenec a posléze s aprobací tělesná a výtvarná výchova nastoupil jako učitel na ZŠ v Dubenci. Zde také vede dětmi velmi oblíbený kroužek Capoeiry.


Již od střední školy se věnoval různým bojovým sportům, přes které se dostal až k vedení klubu pardubické Capoeiry pod asociací Vem Camará, jejíž studenti ho také nominovali do ankety. Z původních 800 nominovaných trenérů do soutěže s názvem Díky, trenére vzešla osmička, která se v pražské Sparta aréně utkala o titul. O vítězi rozhodla jednotlivá vystoupení a finálové soutěže čtyř postupujících trenérů. Lukáš si z Prahy odvezl titul trenéra mládeže roku 2018 nejen pro sebe, ale také pro ZŠ Dukelských bojovníků v obci Dubenec.

Ačkoliv Lukáš Novák je jedním z učitelů ZŠ a MŠ Dubenec, pedagogický sbor o ničem netušil. "Lukáš nám o ničem dopředu vůbec neřekl, o to to pro nás bylo větší překvapení, když mi zaslal zprávu i s fotografií ze svého úspěchu. Celý pedagogický sbor byl velmi nadšen a jeho vítězství jsme společně oslavili. Jsme na pana učitele hrdi. Má naši velkou podporu," popsala své překvapení ředitelka škola Martina Jonešová.

Pane učiteli, Lukáši Nováku, děkujeme!!!

ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec
 

Související články
Hořice hostí mistrovství republiky dětí v capoeiře (10.-12. května 2019)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1340x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
18.12.2020 - Hledá se pes - Včera večer kolem 17 hodiny se zaběhl hnědý labradorský retrívr v okolí Raisova Sylvárov. Ale nyní už může být kdekoliv. Jmenuje se Jaller (džaler), ale bohužel je starý a už neslyší. Pod okem má bulku. Pokud jej někde zahlédnete volejte prosím na telefon Patrik Hroneš - 602 166 660, nebo i na Městskou policii.
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí