Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ a PrŠ Dvůr Králové

V ZŠ a PrŠ si „vysportujeme“ peníze na novou kuchyni

Redakce / 31.05.2020, Dvůr Králové nad Labem, praktickaskola.kralovedvorsko.cz
Mezi nejoblíbenější předměty v naší škole patří příprava pokrmů a pracovní vyučování. Školní cvičná kuchyně se používá každý den, proto si zaslouží celkovou rekonstrukci a nové vybavení. To však bude něco stát! Díky Nadaci ČEZ se nám může podařit získat 80 000 Kč na modernizaci kuchyně. Úspěch projektu závisí i na vašem pohybu!
 

FOTOGALERIE - V ZŠ a PrŠ si „vysportujeme“ peníze na novou kuchyni

Peníze si totiž musíme zasloužit pohybem. V současné době náš projekt čeká "ve frontě" na zveřejnění, ale už máme potřebu s tím nápadem pochlubit. Popíšeme vám tedy zatím, jak projekt funguje.

K účasti je zapotřebí mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem, která přepočítává vysportovanou energii na body. Ty může každý (nejen sportovec, ale i dáma venčící svého psa) poslat na jakýkoli z nabízených projektů a tím přispět. V okamžiku, kdy projekt nasbírá daný počet bodů, bude moci být uskutečněn.

A přesně takhle si vysportujeme naši novou kuchyni. Pomoci nám můžete i vy – stačí si stáhnout aplikaci EPP – Pomáhej pohybem, sportovat a zaslat body na projekt Modernizace školní cvičné kuchyně.

Nyní čekáme, až uspějí projekty před námi. Ozveme se, až bude spuštěn. Vy si zatím aplikaci můžete vyzkoušet na současném projektu a ten náš tak o kousek "posunout".

učitelé Základní školy a Praktické školy ve Dvoře Králové 

Další články Základní škola a Praktická škola

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 164x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt

Základní škola a Praktická škola, 

Dvůr Králové nad Labem,
Přemyslova 479


Základní škola a Praktická škola

Přemyslova 479

544 01 Dvůr Králové nad Labem


Telefon: 499 622 476, 499 320 751

E-mail:

Web: www.zs-dk.cz

Fcb: https://www.facebook.com/ZSPSDK/

ID schránky: nngdqiu


Kalendář akcí