Vyhledej
Šikovné nákupy
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy

ZŠ Schulzovy sady se zapojila do soutěže Hejtmanův pohár

Redakce / 4.05.2019, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
V letošním školním roce se ZŠ Schulzovy sady zapojila kromě již tradičních sportovních soutěží také do soutěže, kterou vyhlásili hejtmani krajů ČR, Hejtmanův pohár. Cílem této soutěže je zapojit děti do sportování a nabídnout učitelům tělocviku náplň do hodin, úkoly se plní v místě, děti nemusí na soutěž nikam cestovat.
 
 

 

Soutěží se v zadané překážkové dráze, kterou učitelé společně se žáky postaví podle určitých parametrů. Pro každý stupeň je dráha jiná.

Dráhu potom děti absolvují na čas. Do tabulek se zapisují nejen dosažené časy, ale nahrávají se také další aktivity, fotografie a videa ze stavby dráhy a z absolvování dráhy. Soutěžní školy mohou plnit také hejtmanské výzvy, např. natočit slib závodníků, absolvovat oživlou překážkovou dráhu, absolvovat předepsané štafetové hry, představit žáky, kteří ve volném čase sportují. Vše dokumentovat natočeným videem a fotografiemi.

Nyní byla soutěž ukončena a my jsme zvědavi, jak si naše škola stojí mezi ostatními zapojenými školami. Detail školy najdete na:

http://hejtmanuvpohar.cz/zebricek/#!/school-detail?participation=5c6bc69af580ed05fa77a0e1

Další články ZŠ Schulzovy sady

FOTOGALERIE - ZŠ Schulzovy sady se zapojila do soutěže Hejtmanův pohár

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 208x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět