Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Sboráček ze ZŠ Schulzovy sady na Hudebním létě

Redakce / 3.07.2019
Ve čtvrtek 27. června se konalo zahájení Hudebního léta pod názvem DVŮRFEST. Tato vydařená akce vznikla z iniciativy ZUŠ R. A. Dvorského a do její realizace se zapojily i ostatní místní školy. ZŠ Schulzovy sady byla u toho a prezentovala se půlhodinovým programem.
 

FOTOGALERIE - Hudební léto odstartovalo

Sboráček zazpíval několik písní z pohádek. Slyšeli jsme i sólistky, které se umístily v okresním kole pěvecké soutěže. Třída 1.C vystupovala jako trpaslíci, dívky ze Sboráčku a ze školní družiny tancovaly na známé písničky, např. Mám boky jako skříň, a strhly k tanci i ostatní dětské diváky.Bylo to velmi příjemné rozloučení se školním rokem a hezký začátek prázdninových radovánek. 

Těšíme se na další ročník.

ZŠ Schulzovy sady


 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 971x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
16.12.2019 - Z rozhodnuti vlady ČR proběhne v úterý 17. prosince ve 12:00 spuštění sirén k uctění památky obětí události ve FN Ostrava. Zkouška sirén 1. ledna 2020 se ruší.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.

Volná pracovní místa

Kuchař (Domov důchodců DKnL)

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí