')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Sboráček ze ZŠ Schulzovy sady na Hudebním létě

Redakce / 3.07.2019
Ve čtvrtek 27. června se konalo zahájení Hudebního léta pod názvem DVŮRFEST. Tato vydařená akce vznikla z iniciativy ZUŠ R. A. Dvorského a do její realizace se zapojily i ostatní místní školy. ZŠ Schulzovy sady byla u toho a prezentovala se půlhodinovým programem.
 

FOTOGALERIE - Hudební léto odstartovalo

Sboráček zazpíval několik písní z pohádek. Slyšeli jsme i sólistky, které se umístily v okresním kole pěvecké soutěže. Třída 1.C vystupovala jako trpaslíci, dívky ze Sboráčku a ze školní družiny tancovaly na známé písničky, např. Mám boky jako skříň, a strhly k tanci i ostatní dětské diváky.Bylo to velmi příjemné rozloučení se školním rokem a hezký začátek prázdninových radovánek. 

Těšíme se na další ročník.

ZŠ Schulzovy sady


 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 875x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí