')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Rekonstrukce budovy A ZŠ Schulzovy sady přesune dočasně šest tříd do bývalé budovy ZŠ Komenského

Redakce / 12.08.2018, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
V srpnu 2018 začíná po dlouhých měsících příprav plánovaná a avizovaná rekonstrukce budovy A ZŠ Schulzovy sady. Škola by měla během roku získat nové odborné učebny a další prostory v podkroví nad hlavní budovou i nad tělocvičnou a jejich kompletní vybavení, novou střechu, výtahovou věž k zajištění bezbariérovsti, novou konektivitu (připojení k internetu a základ moderní počítačové sítě).
 

FOTOGALERIE - Základní škola Schulzovy sady 2018 / 2019  zahájení rekonstrukce budovy A  změna místa poskytovaného vzdělání pro třídy 2. AB, 3. AB, 4. AB

Již na začátku školního roku 201á/2019 proto musíme udělat některé organizační změny, abychom umožnili stavební práce a zároveň zajistili výuku v bezpečném prostředí. 

Z tohoto důvodu stěhujeme 2., 3. a 4. třídy z budovy A (třídy 2. A + B, 3. A + B a 4. A +B) ve školním roce 2018 / 2019 na nové pracoviště v bývalé základní škole v Komenského ulici č. 795. 
V první den nového školního roku, 3. září 2018 před 8. hodinou, budou čekat třídní učitelky na své žáky před budovou v Komenského ulici, aby společně vstoupili do nových prostor.

Škola ve spolupráci se školní družinou a Městskou policií ve Dvoře Králové vytvoří dobré podmínky pro bezpečnou cestu do školy. Do školní jídelny a do družiny budou děti chodit s pedagogickým doprovodem.

S řadou změn a omezení se po dobu trvání stavby budou muset vypořádat také ostatní žáci a zaměstnanci školy, kteří budou trávit školní rok v rekonstruované budově.

Věříme, že k těmto nezbytným změnám přistoupí žáci, jejich rodiče i pracovníci školy s pochopením a podpoří vznik lepších podmínek pro vzdělávání, které v budoucnu budou sami využívat.

Ivan Jugl
ředitel školy ZŠ Schulzovy sady


 


Další články ZŠ Schulzovy sady

 

Související články
Ministerstvo rozdělilo 950 mil. Kč na modernizaci škol, na Královédvorsko bylo schváleno přes 123 mil. Kč
Doprava ve Školní ulici v centru Dvora Králové nad Labem bude omezená

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1004x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět