Vyhledej
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Strž

Máme zlato! Vítězství ve vybíjené 4. tříd je naše

Redakce, / 21.05.2024, Dvůr Králové nad Labem, zsstrz.kralovedvorsko.cz
V pátek 17. května 2024 se naši vybraní žáci ze 4.A a 4.B zúčastnili turnaje ve vybíjené, který se konal na ZŠ Schulzovy sady. Celkem se přihlásilo 6 týmů, tři ze ZŠ Schulzovy sady, jedno ze ZŠ Podharť, jedno ze ZŠ 5. května a jedno od nás - ZŠ Strž.

V úvodu meziškolního turnaje nás přivítali dva učitelé tělesné výchovy a zároveň rozhodčí z pořádající školy. 
Týmy byly nastoupeny a připraveny se utkat. Vše se odehrávalo na venkovním hřišti s umělým povrchem. Kolem 11. hodiny nás všechny vyhnal déšť do školní tělocvičny, kde pokračovala další utkání družstev ve vybíjené. 
Zde se uskutečnilo i vyhlášení vítězů. Za 1., 2. a 3. místo dostávaly děti medaile, poháry, diplomy a věcné dary od města Dvůr Králové nad Labem. 

Sportovci z naší školy již od začátku vyhrávali první, druhý a další zápasy. 
Získali jsme celkem bezkonkurenčně 50 bodů tj. 10 bodů za vyhraný zápas, hrálo se pět utkání. Již po třetím turnaji jsme začali tušit, že jsme vážně nejlepší. Žáci, kteří nebyli vybráni, usilovně fandili po celou dobu zápasů: "Stržáci do toho!“ 
Radost při vyhlášení vítězů byla obrovská - naše škola obsadila první místo. Všichni, včetně učitelek a asistentky pedagoga, jsme se radovali z vítězství a s veselou a radostnou náladou jsme se vrátili na oběd do naší školy.

Děkujeme organizátorům, soupeřům, a hlavně všem vybraným žákům za čtvrté třídy za skvělou reprezentaci naší školy a těšíme se na další sportovní klání.

Mgr. Kutinová T.
Třídní učitelka 4.B 

Další články ZŠ Strž

 
Vaše komentáře

Přečteno 170x
 
KontaktZákladní škola Strž Dvůr Králové n. L.

E. Krásnohorské 2919
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Tel.: 499 321 042
E-mail: zsstrz@zsstrz.cz
Web: www.zsstrz.cz

ID Datové schránky:
q9bdy2g


 

10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.
04.04.2024 - Výluka traťové koleje je hlášena v úseku Jaroměř - Starkoč - Červený Kostelec ve dnech 12. dubna - 11. května 2024.
06.12.2023 - Důvodem mohutného výpadku dodávky elektřiny v úterý 5. prosince byla technická závada v rozvodně Neznášov (mezi Habřinou a Rožnovem na Jaroměřsku), konkrétně zkrat na podpěře. Výpadek byl hlášen od Nové Paky až po Jaroměř. Zdroj: ČEPS.

Kalendář akcí