Vyhledej
Královédvorsko > Akce

ŽIVÝ BETLÉM

26.12.2016 13:00 - 27.12.2016 14:30
Hotel pod Zvičinou

Ve slavnostně vyzdobené kapličce budou opět přítomna živá zvířata (ovce, kozy, poníci, oslík), tradiční vánoční koledy budou zpívat a hudební doprovod zajišťovat hudební skupiny sestávající z různých věkových kategorií ze Dvora Králové i Dolní Brusnice.
Pořadatel: Hotel pod Zvicinou
Kontakt: info@hotelpodzvicinou.cz
 V posledních letech se stalo příjemnou tradicí setkávání obyvatel blízké Dolní Brusnice, ale i vzdálenějšího Dvora Králové, Hořic nebo Hradce Králové v době vánoční v kapličce Hotelu pod Zvičinou u živého betléma.
V průběhu akce ve slavnostně vyzdobené kapličce budou opět přítomna živá zvířata (ovce, kozy, poníci, oslík), tradiční vánoční koledy budou zpívat a hudební doprovod zajišťovat hudební skupiny sestávající z různých věkových kategorií  ze Dvora Králové i Dolní Brusnice.

Více  Foto  
Datum zveřejnění: 11.12.2016

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Volná pracovní místa

Učitel/ka fyziky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka informatiky (ZŠ Schulz. sady)

Učitel/ka Hv, Pč (MŠ a ZŠ Bílá Třemešná)

Terénní pečovatel/ka (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí